Wiosenna ramówka Telewizji Polsat w IPLI

Użytkownicy serwisu internetowego IPLA mogą już oglądać najnowsze seriale oraz produkcje rozrywkowe z wiosennej oferty programowej Telewizji Polsat. Wśród nowości będzie można zobaczyć, przed emisją w telewizji i bez reklam, trzy seriale: „Kowalscy kontra Kowalscy”, „Piękni i bezrobotni” oraz „Komisarz Mama”, który dostępny jest od razu w całości. Ze znanych i lubianych pozycji pojawią się kolejne odcinki seriali: „Przyjaciółki”, „Pierwsza Miłość” i „Gliniarze”. Wszystkie premiery można znaleźć w pakiecie IPLA PREMIUM, jeszcze zanim trafią na antenę. Do serwisu trafią również emocjonujące programy, do których bez wątpienia należą „Love Island. Wyspa Miłości” czy „Ninja Warrior Polska”. Nie zabraknie także nowych odcinków popularnego show stacji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Serialowe nowości, w tym całe sezony
Najbliższe dni przyniosą ze sobą wiele przedpremierowych propozycji. W pakiecie IPLA PREMIUM można już zobaczyć cały sezon nowego serialu – „Komisarz Mama” – z Pauliną Chruściel w roli głównej. Pełna ciepła i humoru opowieść o zawodowych i życiowych perypetiach utalentowanej śledczej i jednocześnie matki czwórki niesfornych urwisów z pewnością zainteresuje niejednego widza.
Wśród wiosennych propozycji znajdą się także dwie nowe produkcje komediowe, które użytkownicy serwisu internetowego IPLA, będą mogli oglądać przed emisją w TV. Pierwszy z nich, dostępny od 19 lutego, to serial „Kowalscy kontra Kowalscy” – dowcipna opowieść o dwóch polskich rodzinach z różnych sfer społecznych, których losy połączą się w nieoczekiwanych okolicznościach. Ekranowe małżeństwa tworzyć będą Marieta Żukowska i Piotr Adamczyk oraz Katarzyna Kwiatkowska i Wojciech Mecwaldowski. Drugą nowością jest tytuł „Piękni i bezrobotni”, serial twórców kultowego „Ucha prezesa”, o współczesnych problemach Polaków, którzy żadnej pracy się nie boją. Główne role w tej produkcji grają znani polscy satyrycy Robert Górski i Mikołaj Cieślak. Tytuł niebawem będzie dostępny w pakiecie IPLA PREMIUM (premiera telewizyjna obydwu tytułów odbędzie się 6 marca).

Kolejne sezony znanych i lubianych seriali
W pakiecie IPLA PREMIUM pojawią się także dobrze znane widzom popularne „Przyjaciółki”. Aż trzy przedpremierowe odcinki serialu zostały udostępnione już dziś (w telewizji emitowane od 4 marca). Niezwykła relacja łącząca tytułowe przyjaciółki, skomplikowane więzy rodzinne, uczuciowe oraz sukcesy i porażki sprawiają, że fani z ciekawością śledzą losy bohaterek od prawie 9 lat. Nowy sezon przyniesie nowe miłości, ale także zmartwienia – zobacz, jak poradzą sobie z nimi bohaterki.
Wiosenna ramówka to również znane widzom propozycje programowe emitowane codziennie, m.in. „Gliniarze”, „Trudne sprawy”, „Dlaczego ja?”, „Na ratunek 112”, które w IPLI będzie można oglądać przed emisją w telewizji – będą dostępne już od piątku, 26 lutego.

Nowe odsłony popularnych programów rozrywkowych
Po sukcesie poprzednich edycji już 28 lutego wraca uwielbiany przez widzów program „Love Island. Wyspa miłości”. To już trzeci sezon randkowego reality show, którego uczestnicy szukają pary na całe życie. Premierowy odcinek trafi do IPLA PREMIUM godzinę przed premierą telewizyjną. Kolejne fani będą mogli oglądać w IPLI od godziny 20.00 od poniedziałku do piątku oraz w niedziele – także przed emisją w TV. Program poprowadzi Karolina Gilon.
Wtorkowe wieczory uatrakcyjni jeden z najbardziej elektryzujących show świata „Ninja Warrior Polska”, którego uczestnicy mierzą się z niezwykle trudnymi przeszkodami i własnymi lękami. W tym sezonie na torze pojawią się m. in. znane pięściarki Ewa Piątkowska i Sandra Drabik, mistrzyni świata w kickboxingu Róża Gumienna, a także była Miss Polski i Miss Universe Olga Buława. W wiosennej ramówce nie zabraknie również kolejnego sezonu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, którego uczestnicy muszą jak najwierniej odtworzyć występy gwiazd zarówno polskiej, jak i zagranicznej sceny muzycznej. Nowym dniem transmisji pełnego dobrego humoru programu będzie piątek, o godz. 20:05. W czternastej edycji metamorfozy przejdą: Tamara Arciuch, Maja Hyży, Anna Maria Sieklucka, Magda Narożna, Lesław Żurek, Michał Meyer, Piotr Gawron-Jedlikowski i Paweł Góral. Premiera 5 marca. Z kolei w niedziele powróci „Kabaret na żywo” od lat towarzyszący widzom Telewizji Polsat. Wszystkie te pozycje w IPLI będzie można oglądać tuż po emisji na antenie Polsatu.

Wybitni architekci i projektanci wnętrz w programach rozrywkowych
Wiosna to także zupełnie nowy format o wnętrzach „Design Dream. Pojedynek na wnętrza”. Pierwszy odcinek programu na antenę Telewizji Polsat trafi 7 marca o godz.17.35, a zaraz po emisji telewizyjnej do IPLI. Sześciu zdolnych projektantów będzie starać się o tytuł najlepszego projektanta wnętrz, nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych oraz uznanie jurorów i widzów.
Ponownie pojawi się także flagowy program stacji „Nasz nowy dom”, który dostarcza widzom wielu wzruszeń i dobrych emocji. Pierwszy, przedpremierowy odcinek w IPLI będzie można obejrzeć już 24 lutego, a kolejne będą udostępniane w serwisie także przed emisją na antenie, w środy i czwartki.

Kulisy ulubionych produkcji tylko w IPLI
Wiosenne propozycje Telewizji Polsat zapewnią widzom wiele pozytywnych emocji i humoru. Tradycyjnie, z myślą o swoich widzach, IPLA przygotowała dodatkowe materiały pokazujące kulisy powstawania seriali i programów oraz wywiady z aktorami. Na czerwonym dywanie pojawi się wiele gwiazd. Małgorzata Socha opowie o nowych perypetiach i relacjach „Przyjaciółek”, Katarzyna Kwiatkowska przybliży niezwykłą historię rodzin „Kowalskich”, a Jerzy Mielewski zdradzi, jak wielkie emocje towarzyszą uczestnikom „Ninja Warrior Polska”. Wywiady z ulubionymi gwiazdami i bohaterami programów są dostępne w IPLI bezpłatnie jako dodatkowa porcja rozrywki.

IPLA PREMIUM – bogactwo filmów i seriali
Największy serwis rozrywki internetowej IPLA zapewnia swoim użytkownikom najbardziej różnorodną bazę legalnych treści. W pakiecie IPLA PREMIUM – w promocyjnej cenie 15 zł na 30 dni – popularne seriale Telewizji Polsat i TV4 można oglądać wcześniej niż w TV. Znajdziemy w nim również produkcje, jak np. najnowszy serial kryminalny „Rysa”, które są dostępne przedpremierowo wyłącznie w IPLI. Ponadto użytkownik otrzymuje dostęp do tysięcy filmów i seriali oraz bajek, a wszystko to bez reklam. Pakiet włącza również opcję „pobierz” pozwalającą na zapisywanie plików w pamięci urządzenia i oglądanie ich offline. Dzięki dostępności IPLI na wielu urządzeniach, użytkownicy mają komfort oglądania materiałów w dowolnym miejscu i czasie – nie tylko na komputerach, smartfonach i tabletach, ale także w Smart TV i Apple TV.