„Piękni i bezrobotni” wiosną w Polsacie

Twórca „Ucha prezesa” powraca w kolejnym hicie zainspirowanym współczesnymi problemami Polaków. „Piękni i bezrobotni” to autorski pomysł na serial komediowy Roberta Górskiego. Wspólny kredyt połączy przyrodnich braci (w tych rolach Robert Górski i Mikołaj Cieślak) mocniej niż więzy rodzinne. Chcąc zarobić na jego spłatę biorą oni sprawy we własne ręce! A z jakim skutkiem, przekonamy się już wiosną w Polsacie!

Romek (Robert Górski) i Gwidon (Mikołaj Cieślak) żadnej pracy się nie boją! W każdym odcinku starają się zarobić na spłatę kredytu łapiąc rozmaite fuchy, między innymi: statystują w filmie, malują elewacje, zostają wyprowadzaczami psów, kurierami, trenerami personalnymi, paparazzi, sprzedają rzepoburgery, są nawet ochroniarzami w nocnym klubie. Daje to twórcom serialu możliwość sportretowania współczesnej Polski, aktualnych mód, trendów, zbiorowych fascynacji, tego wszystkiego czym żyje kraj, oczywiście z przymrużeniem oka.

Siłą scenariusza, którego autorami są Robert Górski i Marek Baranowski jest komedia w absolutnie nowej odsłonie. Wraz z reżyserami Kristofferem Rusem i Grzegorzem Kuczeriszką nasi scenarzyści zbudują komediowy świat fabularny, ale z dużym piętnem rzeczywistości, którą mamy za oknami – mówi producentka serialu Dorota Kośmicka-Gacke.

W serialu „Piękni i bezrobotni” obok Roberta Górskiego i Mikołaja Cieślaka wystąpią Anna Karczmarczyk i Wojciech Kalarus. W każdym odcinku pojawiają się nowe postaci, grane między innymi przez: Katarzynę Zielińską, Magdalenę Stużyńską-Brauer, Grzegorza Wonsa, Andrzeja Nejmana, Mariusza Jakusa, Paulinę Holtz, Joannę Kurowską czy Anetę Todorczuk-Perchuć i innych.

Nowy serial Polsatu pt. „Piękni i bezrobotni” realizowany jest przez Jake Vision DGA Studio w koprodukcji z IZK spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.. Producentem wykonawczym serialu jest Dorota Kośmicka-Gacke i Jan Kępiński z Jake Vision DGA Studio. Za reżyserię serialu odpowiadają Kristoffer Rus i Grzegorz Kuczeriszka, a autorami scenariusza są Robert Górski i Marek Baranowski. „Piękni i bezrobotni” zadebiutują na antenie Polsatu wiosną 2021 roku.

Już wiosną „Piękni i bezrobotni” tylko w Polsacie!