„Łowcy nagród” – od jutra w Super Polsat i Polsat Rodzina

Już w najbliższy piątek 27 listopada start nowego teleturnieju w Super Polsat. „Łowcy nagród” to światowy hit i kolejna jesienna nowość na antenie Super Polsat po „Mieście Długów”. Teleturniej prowadzą Wiktoria Gąsiewska i Krzysztof Ibisz. Całość wyprodukowało Tako Media na licencji Sony Pictures Television.

„Łowcy nagród” (oryginalny tytuł programu to „Raid the Cage”) to niezwykle emocjonująca rozrywka, która gromadzi rzesze fanów na całym świecie. Łączy w sobie elementy quizu z coraz trudniejszymi pytaniami oraz pozwala wykazać się zawodnikowi sprawnością fizyczną, refleksem i strategią. Każda drużyna składa się z dwóch graczy. Pierwszy z nich odpowiada na pytania i zdobywa cenny czas dla drugiego gracza, który ma za zadanie wyniesienie z klatki jak najwięcej nagród. W każdej z edycji jest dwoje prowadzących: jeden zadaje pytania, drugi dopinguje zawodnika w klatce z nagrodami. Tu podział ról jest jasny – pytania zadaje mistrz i absolutny rekordzista jeśli chodzi o prowadzenie teleturniejów w Polsce – Krzysztof Ibisz. Autorytet Krzysztofa pomaga widzom w skupieniu nad odpowiedziami. Żywiołowa i debiutująca w tej roli Wiktoria Gąsiewska dopinguje zbierających nagrody z klatki zawodników. To Wiktoria podpowiada ile zawodnik ma jeszcze czasu. Emocje będą sięgały zenitu, ponieważ zawodnicy mają o co walczyć. Będą nagrody pieniężne, samochód, sprzęt AGD itd.

„Łowców nagród” można obejrzeć na dwóch antenach – Super Polsat oraz Polsat Rodzina. Format jest zaplanowany na weekendy i tak Super Polsat rozpocznie emisję teleturnieju w piątek 27 listopada o godz. 19.00 a kolejne odcinki widzowie zobaczą w sobotę oraz niedzielę. Do Polsat Rodzina zapraszamy od 30 listopada (poniedziałek i kolejno wtorek, środa) na godzinę 22.00.

Producentem teleturnieju jest Tako Media a całość wyreżyserował Michał Musiał.