Drugi sezon Ligi Narodów UEFA w Polsacie Sport i IPLI. Iwanow skomentuje mecz Polaków

Rusza drugi sezon Ligi Narodów UEFA. Wszystkie mecze Polaków oraz najlepszych europejskich reprezentacji będzie można śledzić w kanałach sportowych Polsatu i w serwisie IPLA. Spotkanie Polaków skomentuje Bożydar Iwanow.

Liga Narodów to pomysł UEFA, który zrewolucjonizował sezon reprezentacyjny na Starym Kontynencie. Zamiast meczów towarzyskich często rozgrywanych o nic, kibice mogą oglądać drużyny walczące o awans do wyżej notowanych dywizji oraz obronę przed spadkiem w rankingu.

Wszystkie mecze Ligi Narodów UEFA pokażą kanały sportowe Telewizji Polsat oraz IPLA. Hitem pierwszej kolejki będzie starcie Niemcy – Hiszpania, które 3.09 o godz. 20:35 wyemituje Polsat Sport.

Dzień później swoje pierwsze spotkanie nowego sezonu, przeciwko Holandii, rozegrają Polacy. Wszystkim meczom Biało-Czerwonych towarzyszyć będzie rozbudowane studio z udziałem czołowych dziennikarzy i ekspertów piłkarskich w naszym kraju.

Pierwszy Polaków skomentuje z Holandii Bożydar Iwanow. Reporterem na Johan Cruyff Arenie będzie Marcin Feddek. Studio w Polsacie Sport (od 18:00) poprowadzi Paulina Chylewska, a jej gośćmi będą: Jerzy Engel, Dariusz Dziekanowski, Andrzej Niedzielan, Artur Wichniarek, Tomasz Hajto oraz Roman Kołtoń.

Każdy dzień meczowy podsumuje magazyn zawierający skróty oraz bramki ze wszystkich spotkań.

Najbliższe mecze Reprezentacji Polski w Lidze Narodów UEFA:

04.09.2020 Holandia – Polska, g. 20:35 Polsat Sport
07.09.2020 Bośnia i Hercegowina – Polska, g. 20:35 Polsat Sport
11.10.2020 Polska – Włochy, g. 20:35 Polsat Sport
14.10.2020 Polska – Bośnia i Hercegowina, g. 20:35 Polsat Sport
15.11.2020 Włochy – Polska, g. 20:35 Polsat Sport
18.11.2020 Polska – Holandia, g. 20:35 Polsat Sport

Dzięki różnorodności ofert kibice mogą decydować, gdzie, kiedy i jak chcą oglądać swoje ulubione drużyny w walce o piłkarskie trofea. Widzowie zobaczą mecze Ligi Narodów UEFA na żywo na kanałach Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News oraz Polsat Sport Premium, także w jakości Super HD. Abonenci Cyfrowego Polsatu znajdą je w ofertach telewizji satelitarnej, kablowej w technologii IPTV i internetowej z dekoderem EVOBOX STREAM, w tym na urządzeniach mobilnych w serwisie Cyfrowy Polsat GO.

Wszystkie mecze odbywające się w ramach Ligi Narodów UEFA będą również dostępne w serwisie IPLA. W zależności od tego, na którym kanale telewizyjnym transmisja z danego meczu będzie dostępna, widzowie będą mogli ją obejrzeć za pośrednictwem wybranego pakietu – IPLA SPORT, IPLA SPORT PREMIUM – lub zakupić dostęp niezależnie od pakietu. Rozgrywki dostępne będą również w ramach wybranych taryf sieci Plus.