Przedpremierowe odcinki seriali Polsatu w IPLI

Użytkownicy IPLI mogą już oglądać nowe, powakacyjne odcinki swoich ulubionych seriali. Dostęp nawet do 7 dni przed premierą telewizyjną zapewni pakiet IPLA PREMIUM.

Użytkownicy IPLI mogą już oglądać nowe, powakacyjne odcinki swoich ulubionych seriali. Dostęp nawet do 7 dni przed premierą telewizyjną zapewni pakiet IPLA PREMIUM.

W pakiecie znalazły się: „Przyjaciółki”, „Pierwsza miłość”, „Trudne sprawy”, „Dlaczego ja?”, „Na ratunek 112”, „Gliniarze”, „Ewa gotuje”, „Nasz nowy dom”, a także cieszące się olbrzymim zainteresowaniem widzów produkcje kanału TV4: „Sprawiedliwi – wydział kryminalny” oraz „Policjantki i policjanci”.

Równolegle z emisją w telewizji, w IPLI pojawią się premiery show Telewizji Polsat z nowej, jesiennej ramówki. Już w poniedziałek, 31 sierpnia powróci niekwestionowany hit na skalę światową – „Love Island. Wyspa miłości”. W drugiej edycji grupa młodych, wysportowanych i atrakcyjnych uczestników ponownie przeniesie się na egzotyczną wyspę, by tam szukać swej drugiej połówki. Odcinki dostępne będą codziennie, od poniedziałku do niedzieli (bez sobót) o godz. 22.05. Przedpremierowe odcinki show będzie można zobaczyć już o 20.00 w dniu emisji w pakiecie IPLA PREMIUM.

Jak co sezon, z myślą o swoich widzach, IPLA przygotowuje także materiały pokazujące kulisy powstawania seriali i programów oraz wywiady z aktorami. Są one dostępne w serwisie bezpłatnie jako dodatkowa porcja rozrywki z ulubionymi gwiazdami i bohaterami programów.

Oprócz seriali i produkcji Telewizji Polsat dostępnych wcześniej niż w TV, w pakiecie IPLA PREMIUM widzowie znajdą także tysiące polskich i zagranicznych filmów, w tym kinowe hity: m.in. „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”, „Jak poślubić milionera”, „Mission: Impossible”, a także rozrywkę, informacje, publicystykę i treści popularnonaukowe.