fot.: TFP

Film „Wyzwanie” już w IPLI i Cyfrowy Polsat GO. Nowa produkcja Grupy Polsat

W serwisie IPLA i w usłudze Cyfrowy Polsat GO jest już dostępny premierowo najnowszy film w reżyserii Macieja Dutkiewicza pt. „Wyzwanie”, będący produkcją Grupy Polsat.

Film jest dostępny wyłącznie w serwisach Grupy Polsat i można go obejrzeć na urządzeniach mobilnych, komputerach, telewizorach Smart TV, Apple TV oraz wybranych dekoderach Cyfrowego Polsatu za 25 zł.

Osadzony w wakacyjnej scenerii kryminał opowiada historię zbrodni oraz zaskakujących relacji międzyludzkich. Przy okazji odważnie podejmuje trudny temat nałogów. W rolach głównych zobaczymy zaskakujący męski duet (Eryk Lubos i Rafał Królikowski), mocne kobiece postacie (Aleksandra Popławska i Katarzyna Dąbrowska) oraz młode pokolenie artystów „z pazurem” (Nel Kaczmarek, Maciej Musiałowski i Nikodem Rozbicki).

Grupa Polsat wspiera produkcje kinowe i angażuje się zarówno w koprodukcje, jak i produkuje tytuły własne, a filmy, które powstały z jej udziałem odniosły duży sukces komercyjny. Wśród pozycji, w które zaangażowała się Grupa Polsat, można wymienić m.in.: „Najlepszy” w reż. Łukasza Palkowskiego, „Serce nie sługa” w reż. Filipa Zylbera, a z ponad milionową widownią w kinach – „Dywizjon 303. Historia prawdziwa” w reż. Denisa Delicia oraz „Narzeczony na niby” w reż. Bartosza Prokopowicza. W zeszłym roku były to: „Jak poślubić milionera?” w reż. Filipa Zylbera, „(Nie)znajomi” w reż. Tadeusza Śliwy oraz tegoroczne premiery: „Psy 3. W imię zasad” w reż. Władysława Pasikowskiego i „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa” w reż. Macieja Kawulskiego – obydwa tytuły w ciągu kilku pierwszych tygodni przyciągnęły do kin ponad milion widzów.