fot.: KSW

KSW 53 Reborn w PPV w Cyfrowym Polsacie i IPLI

Abonenci Cyfrowego Polsatu oraz użytkownicy IPLI mogą już zamawiać dostęp do gali KSW 53 Reborn, która rozpocznie się 11 lipca o godz. 20:00. Cena za dostęp to 29 zł.

Wśród walk nadchodzącego wydarzenia kibice zobaczą między innymi: trzecią odsłonę pełnego emocji i kontrowersji starcia pomiędzy niepokonanym mistrzem Mateuszem Gamrotem, a tymczasowym czempionem Normanem Parkiem oraz powrót do kategorii lekkiej Borysa Mańkowskiego, który podejmie byłego posiadacza pasa wagi piórkowej, Marcina Wrzoska. Do okrąglej klatki powróci również pierwszy Polak w UFC i jeden z pionierów mieszanych sztuk walki nad Wisłą, Tomasz Drwal, a długo wyczekiwany debiut w KSW zaliczy jeden z najlepszych zawodników w Polsce Andrzej Grzebyk.

Karta walk

  • Sebastian Przybysz vs Jakub Wiłkacz
  • Kamil Szymuszowski vs Michał Pietrzak
  • Artur Sowiński vs Gracjan Szadziński
  • Roman Szymański vs Filip Pejić
  • Andrzej Grzebyk vs Tomasz Jakubiec
  • Tomasz Drwal vs Łukasz Bieńkowski
  • Borys Mańkowski vs Marcin Wrzosek
  • Mateusz Gamrot vs Norman Parke

Zamówienia można składać do 11 lipca 2020 r. do momentu rozpoczęcia walki głównej. Potwierdzenie nadania dostępu użytkownicy telewizji satelitarnej i IPTV znajdą na kanale 222, a telewizji internetowej na pozycji 333. Na tych kanałach dostępne też będzie wydarzenie.

Jak zamówić w Cyfrowym Polsacie?

Abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV (EVOBOX IP) oraz do odbioru telewizji internetowej (EVOBOX STREAM) mogą zamówić dostęp do gali w systemie PPV w cenie 29 zł. Zamówienia można składać za pomocą jednego z trzech kanałów − przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA wysłany na nr 7043, w internetowym Centrum Obsługi Klienta lub w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50.

Jak zamówić w IPLI?

Galę będą mogli obejrzeć także internauci za IPLI – na ipla.tv oraz dzięki aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, urządzeniach mobilnych z systemami Android i iOS, a także wybranych Smart TV oraz Apple TV. Wydarzenie w jakości HD będzie dostępne dla użytkowników z terytorium Polski. Zamówienia można składać na stronie ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.