fot.: Polsat

Kolejny sezon programu „Nasz nowy dom” jesienią w Polsacie

Trwają zdjęcia do kolejnej edycji programu „Nasz nowy dom”. Emisja dwudziestu czterech nowych odcinków planowana jest na jesień 2020 roku.

Od debiutu programu w 2013 roku format prowadzony przez Katarzynę Dowbor okazał się przepustką do lepszego życia dla ponad 190-ciu rodzin. Niesamowite metamorfozy domów i mieszkań były zwieńczeniem traum, o których z bólem serca i łzami w oczach opowiadali bohaterowie programu. Już jesienią czekają nas kolejne poruszające historie polskich rodzin – informuje Telewizja Polsat.

W premierowych odcinkach ekipa odwiedzi m.in. Kaszuby czy Nowy Sącz. W tym sezonie załoga programu będzie świętowała dwusetny odcinek.

„Nasz nowy dom” niezmiennie poprowadzi Katarzyna Dowbor. Pomagać jej będzie sprawdzone trio architektów: Martyna Kupczyk, Maciej Pertkiewicz i Wojciech Strzelczyk, a także kierownicy ekip Artur Witkowski i Wiesław Nowobilski.

Witkowski Pertkiewicz Nasz nowy dom
Artur Witkowski i Maciej Pertkiewicz, fot. Polsat

Program „Nasz nowy dom” na zlecenie Telewizji Polsat produkuje firma Constantin Entertainment,

Emisja premierowych odcinków piętnastego sezonu zaplanowana jest od września 2020 roku.

Przypomnijmy, że od końca poprzedniej serii, w związku z zagrożeniem COVID-19, producent programu zapewnia twórcom zabezpieczenia zgodne z aktualnie obowiązującymi wymogami sanitarnymi i przepisami BHP.