fot.: IPLA

„Studio IPLA” w nowej odsłonie

„Studio IPLA” powróciło w nowej odsłonie. Cykl otrzymał nową scenografię. Zmieniono też oprawę graficzną.

– Nieustannie pracujemy nad własnymi formatami, które są wizytówką IPLI. „Studio IPLA” zostało niezwykle ciepło przyjęte przez naszych widzów. To też jeden z nielicznych formatów na rynku, w którym goście nie są ograniczani czasem trwania programu. Pozwala to naszym widzom jeszcze lepiej poznać swoje ulubione gwiazdy – mówi Krzysztof Machajski z redakcji IPLI, prowadzący talk-show.

Ze względu na pandemię koronawirusa, w trosce o bezpieczeństwo gości i ekipy realizacyjnej, pierwsze odcinki nowej odsłony były nagrywane zdalnie. Kolejne wydania są realizowane z udziałem gościu w studiu.

Udostępniono już odcinki z udziałem aktora Arkadiusza Krygiera z serialu „Gliniarze”, prezentera Disco Polo Music oraz prowadzącego polsatowski program „Disco Polo – 25 lat później” Marcina Kotyńskiego i dziennikarki Superstacji Pauliny Koziejowskiej.

Talk-show „Studio IPLA” autorstwa Krzysztofa Machajskiego oraz Natalii Liberackiej zadebiutowało w ofercie platformy w listopadzie 2019 roku. Program obecnie prowadzi Krzysztof Machajski. Za produkcję w całości odpowiada IPLA.

W ostatnim czasie w IPLI zadebiutowały także programy „Do jednej bramki” i „Kudłate Show”, z kolei cotygodniowy magazyn „IplaWeek” zaczął się ukazywać w nowej odsłonie.