fot.: IPLA

„Do jednej bramki” nowym programem sportowym IPLI

„Do jednej bramki” to najnowsza produkcja IPLI dla miłośników sportu. To kolejny, po „IplaWeek”, program nadawany ze studia platformy internetowej, który prowadzi Paweł Ciszek.

Program, którego autorami są Paweł Ciszek oraz Tomasz Habza, swoją nazwą nawiązuje do kibiców, którzy, mimo iż mają różne zainteresowania i śledzą różnorakie dyscypliny, grają do jednej bramki – bo wszyscy kochają sport.

– Nowy magazyn sportowy stanowi uzupełnienie bogatej oferty VOD platformy IPLA. Cieszę się, że IPLA stale tworzy autorskie treści, i że śmiało możemy już mówić o produkcjach oryginalnych – komentuje współautor i prowadzący „Do jednej bramki” Paweł Ciszek.

Cykl porusza bieżące wydarzenia ze świata sportu, który powoli podnosi się z kolan po mocnych ciosach, jakie zadała mu pandemia koronawirusa. Autorzy zaznaczają, że każdy widz znajdzie w nim coś dla siebie, a wśród ekspertów można zobaczyć między innymi komentatorów sportowych.

– W pierwszym wydaniu zajęliśmy się piłką nożną, a konkretnie Bundesligą, która powraca jako pierwsza z najmocniejszych lig. Z czasem będą pojawiać się w programie również inne dyscypliny – od siatkówki po MMA – podsumowuje Ciszek.

Premierowy odcinek został opublikowany w ubiegły piątek o godzinie 19:00, natomiast kolejne odcinki tego publicystycznego cyklu mają pojawiać się w każdy wtorek, również o 19:00. Za produkcję „Do jednej bramki” w całości odpowiada IPLA.

Od zeszłego tygodnia w nowej odsłonie zaczął ukazywać się program „IplaWeek”.