fot.: Pixabay

Wszystkie mecze Fortuna 1. Ligi w Polsacie Sport oraz IPLI

Kanały sportowe Polsatu oraz serwis IPLA umożliwią fanom oglądanie wszystkich meczów Fortuna 1. Ligi w smart TV oraz na smartfonach, tabletach i komputerach.

– Telewizja Polsat wychodzi naprzeciw oczekiwaniom kibiców w trudnej i wyjątkowej sytuacji związanej z zagrożeniem epidemią koronawirusa. W porozumieniu z władzami Fortuna 1. Ligi, które podjęły decyzję o rozgrywaniu meczów przy pustych trybunach, kanały sportowe Polsatu oraz serwis IPLA umożliwią fanom oglądanie wszystkich spotkań – informuje stacja.

Dotychczas kanały sportowe Polsatu pokazywały na żywo transmisje trzech spotkań z każdej kolejki Fortuna 1. Ligi.

– W najbliższym czasie liczba ta zostanie istotnie zwiększona. Jeśli tylko warunki techniczne na to pozwolą, kibice będą mieli możliwość obejrzenia za darmo pozostałych meczów w serwisie IPLA oraz w smart TV, na smartfonach, tabletach i komputerach. Z każdego takiego stadionu zostanie wyemitowany sygnał z jednej kamery. Jest to wyjście naprzeciw społeczności kibiców Fortuna 1. Ligi i będzie obowiązywało już od najbliższej kolejki ligowej – czytamy w oświadczeniu Telewizji Polsat.

Decyzja o rozgrywaniu meczów Fortuna 1. Ligi przy pustych trybunach to odpowiedź na apel Mateusza Morawieckiego, Prezesa Rady Ministrów dotyczący odwołania imprez masowych.

Zmiany spowodowane koronawirusem

Przypomnijmy, że z powodu rosnącej liczby zakażeń koronawirusem w Polsce, Telewizja Polsat podjęła decyzję o rezygnacji z udziału publiczności w programach studyjnych. W Polsat News pojawi się interaktywny program „Wszystko o koronawirusie”. Cyfrowy Polsat odkoduje kanały Canal+ Sport 3 i 4, a także kilka innych stacji.