fot.: Polsat

Seriale Polsatu przedpremierowo w IPLI

W serwisie IPLA można już oglądać wiosenne propozycje programowe Telewizji Polsat. Przedpremierowe odcinki produkcji są dostępne w pakiecie IPLA PREMIUM za 15 zł miesięcznie, a całe najnowsze sezony „Zawsze warto”, „W rytmie serca” oraz „Przyjaciółek” także w osobnych pakietach.

Serial „Zawsze warto” zadebiutował w telewizji zaledwie pół roku temu, a już został uhonorowany przez widzów Telekamerą „Tele Tygodnia” w kategorii serial. Cały sezon serialu można już oglądać w pakiecie IPLA ZAWSZE WARTO SEZON 2 w cenie 20 zł. Przedpremierowe odcinki są również dostępne w pakiecie IPLA PREMIUM.

Na liście wiosennych nowości jest także serial „W rytmie serca”. Wszystkie odcinki 6. serii trafiły do pakietu IPLA W RYTMIE SERCA 6 w cenie 20 zł, a przedpremierowe odcinki serialu, podobnie jak i innych tytułów, można śledzić w pakiecie IPLA PREMIUM.

Na podobnej zasadzie można oglądać także kolejny sezon serialu „Przyjaciółki”. To już 15. sezon produkcji Polsatu. Serial oprócz tego, że jest dostępny w pakiecie IPLA PREMIUM, znalazł się także w osobnym pakiecie IPLA PRZYJACIÓŁKI SEZON 15 w cenie 20 zł.

W IPLI są też dostępne inne produkcje Polsatu. Są to między innymi: „Trudne sprawy”, „Dlaczego ja?”, „Na ratunek 112”, „Gliniarze”, „Zdrady”, „Dancing with the Stars, Taniec z Gwiazdami”, „Twoja twarz brzmi znajomo”, „Tylko Jeden” oraz „The Four. Bitwa o sławę”.

Jak co sezon, z myślą o swoich widzach, IPLA przygotowuje także materiały pokazujące kulisy powstawania seriali i programów oraz wywiady z aktorami. Są one dostępne w serwisie bezpłatnie.