Produkcje MTV od lutego w Eska TV

Od 3 lutego widzowie naziemnej stacji muzyczno-rozrywkowej Eska TV będą mogli oglądać produkcje znane z anteny MTV. Stacja pokaże serial paradokumentalny "Taki Lajf" oraz programy "Dopasowani", "Catfish", "Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy" oraz "Ex na plaży".

Dopasowani

„Dopasowani” („Are You the One?”) jest randkowym reality show, w którym single i singielki podczas 10-tygodniowych wakacji w ciepłych krajach próbują połączyć się w pary. Nad wszystkim czuwa zespół psychologów i swatów, którzy przed programem określili, kto najlepiej pasuje do kogo. Jeśli uczestniczy odnajdą swoją „drugą połówkę”, wygrają pieniądze.

Program „Dopasowani” będzie można oglądać od poniedziałku do niedzieli o godzinie 20:00 w Eska TV

Taki lajf

Polski serial paradokumentalny „Taki lajf” opowiada historie młodych osób wchodzących w dorosłość. Bohaterowie produkcji mają problemy z nadmiernym imprezowaniem, uzależnieniem od mediów społecznościowych oraz pierwszą pracą. W serialu nie brakuje również wątków związanych z miłością, zdradą partnera i niedogadywaniem się z rodzicami. Ponadto w każdym odcinku pojawiają się specjalni goście – ludzie znani z mediów społecznościowych oraz telewizji. Producentem serialu był Endemol Shine Polska.

Serial „Taki lajf” będzie emitowany od poniedziałku do niedzieli o godzinie 21:00 w Eska TV.

Catfish

Rozwój mediów społecznościowych sprawił, że młode osoby coraz częściej szukają nowych znajomości przez internet. Jednak nie zawsze piękna osoba przedstawiona na fotografiach jest tą, za którą się podaje. W programie „Catfish” prowadzący Nev Schulman i Max Joseph namierzają osoby, wobec których są podejrzenia o oszustwo.

Eska TV będzie pokazywać program od poniedziałku do niedzieli o godzinie 22:00.

Warsaw Shore

„Ekipa z Warszawy” to polska edycja międzynarodowego formatu, w którym jest pokazywane imprezowe życie młodych ludzi. Widzowie reality show śledzą losy uczestników, którzy wspólnie zamieszkali w jednym domu. W trakcie programu uczestniczy wykonują zadania, pracują, ale również imprezują. Podczas zabawy nie brakuje alkoholu, a także kłótni, przemocy i seksu.

Program „Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy” będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 23:00 oraz w soboty i niedziele o północy w Eska TV.

Ex na plaży

W programie ośmioro singli otrzymuje szansę przeżycia wymarzonych wakacji. Nie wiedzą jednak, że na wyspie, na której spędzą czas, pojawią się także ich byli partnerzy. Każdy z nich ma inne intencje wobec singli.

Reality show „Ex na plaży” będzie emitowany od poniedziałku do piątku o północy oraz w soboty i niedziele o godzinie 23:00 w Eska TV.

Eska TV częścią Grupy Polsat

Początkowo właścicielem Eska TV była Grupa ZPR Media. W 2011 roku telewizja dołączyła do oferty naziemnej telewizji cyfrowej – do multipleksu pierwszego. W 2017 roku Grupa Polsat nabyła sto procent udziałów w spółce będącej właścicielem stacji.

Programy, które emitowane będą w ramach pasma „Extremalna rozrywka”, zostały wyprodukowane dla kanału MTV Polska i MTV. Stacje te należą do grupy ViacomCBS. 3 marca jedna ze stacji podlegająca pod tę spółkę zmieni w Polsce nazwę na Polsat Comedy Central Extra.