Gala KSW 52 w Cyfrowym Polsacie oraz IPLI

W Cyfrowym Polsacie i IPLI ruszyła sprzedaż Gali KSW: The Race, która odbędzie się w sobotę, 7 grudnia br. W walce wieczoru wystąpi Mamed Khalidov, a jego rywalem będzie Scott Askham. Cena za dostęp to 40 zł.

Start wydarzenia zaplanowany jest na godz. 19:00, a przygotowane specjalnie dla widzów studio gali poprowadzi Mateusz Borek. Gospodarzami będą Paweł Wójcik i Waldemar Kasta.

Jak zamówić galę KSW 52 w Cyfrowym Polsacie?

Abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV (EVOBOX IP) oraz do odbioru telewizji internetowej (EVOBOX STREAM) mogą zamówić dostęp do gali w systemie PPV w cenie 40 zł. Zamówienia można składać za pomocą jednego z czterech kanałów: przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA wysłany na nr 7043, w internetowym Centrum Obsługi Klienta, w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50 i w aplikacji Sklep – dostępnej na dekoderze do odbioru telewizji internetowej.

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 18:00 w dniu gali. Potwierdzenie nadania dostępu użytkownicy telewizji satelitarnej i IPTV znajdą na kanale 222, a telewizji internetowej na pozycji 333. Na tych kanałach dostępne też będzie wydarzenie.

Jak obejrzeć galę KSW 52: The Race w IPLI?

Odbywającą się w Gliwicach galę KSW 52: The Race będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem serwisu rozrywki internetowej IPLA – na ipla.tv oraz dzięki aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, urządzeniach mobilnych z systemem Android, iOS oraz Windows Phone, a także wybranych Smart TV i urządzeniach Netia Player. Wydarzenie w jakości Full HD będzie dostępne dla użytkowników z terytorium Polski w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.

Karta walk

Mamed Khalidov vs Scott Askham
Salahdine Parnasse vs Ivan Buchinger – walka o tymczasowy pas kategorii piórkowej
Damian Janikowski vs Szymon Kołecki
Grzegorz Szulakowski vs Shamil Musaev
Karolina Owczarz vs Aleksandra Rola
Artur Sowiński vs Vinicius Bohrer
Michał Michalski vs Albert Odzimkowski
Maciej Kazieczko vs Michael Dubois
Michał Włodarek vs Srđan Marović