Ruszyło Studio IPLA. „Wzmacniamy ofertę o długie, ekskluzywne wywiady”

Platforma internetowa IPLA wystartowała z nowym cyklem rozmów. W Studio IPLA zagoszczą między innymi największe gwiazdy Telewizji Polsat.

 – Produkcje własne są jednym z filarów platformy IPLA, dlatego cała redakcja pracuje nad nowymi formatami, a dzięki obecności gwiazd w Studiu IPLA, chcemy wzmocnić naszą ofertę o długie, ekskluzywne wywiady – mówi Daria Ludwińska z redakcji IPLI.

Gospodarzem pierwszych wydań był Krzysztof Machajski, który jest prezenterem „IplaWeek”. W przyszłości w roli prowadzących Studio IPLA mają zadebiutować też inni dziennikarze.

– Tak naprawdę to program, który może poprowadzić każdy dziennikarz IPLI, a w redakcji jest nas sporo. Myślę, że dzięki takiej różnorodności rozmowy będą ciekawe, merytoryczne i wciągające – stwierdza Krzysztof Machajski, jeden z prezenterów IPLI.

Gościem pierwszego wydania był Tomasz Skrzypniak, aktor znany z serialu „Gliniarze”. Do drugiego wydania zaproszenie przyjęła Ewelina Ruckgaber, którą widzowie Polsatu znają z „Gliniarzy” oraz show „Twoja twarz brzmi znajomo”.

– Będziemy zapraszać przede wszystkim osobistości znane z Grupy Polsat, ale nie tylko. Chcemy w ten sposób dostarczać naszym widzom jak najwięcej treści związanych z produkcjami Polsatu. Uwielbiamy zaglądać za kulisy programów i dowiadywać się jak najwięcej o prywatnej sferze gwiazd, stąd pomysł na rozmowy w Studiu IPLA – dodaje Krzysztof Machajski.

Studio IPLA to kolejny autorski format IPLI. Platforma produkuje także m.in. „IplaWeek”, „Lekko nie będzie”, „Sit down. Rozmowy o stand-upie”, „Muzyczny Sparing”, czy serial animowany „Scenki z Życia”.