KSW 51 w Cyfrowym Polsacie oraz IPLI

Klienci Cyfrowego Polsatu oraz IPLI mogą już zamawiać dostęp do zbliżającej się gali KSW 51, która odbędzie się 9 listopada w Chorwacji. Cena za dostęp w PPV to 40 zł. Galę będzie można obejrzeć na dekoderach satelitarnych, do odbioru telewizji kablowej IPTV i telewizji internetowej oraz na urządzeniach mobilnych.

Nadchodząca gala odbędzie się w Zagrzebiu. 9 listopada dojdzie do aż 10 pojedynków. W walce wieczoru spotkają się Mariusz Pudzianowski i Erko Jun, a w kategorii półśredniej Borys Mańkowski i Vaso Bakočević. Oprócz nich w karcie walk znajdą się też największe gwiazdy bałkańskiej sceny MMA: Antun Račić, Filip Pejić oraz Aleksandar Ilić. Start wydarzenia zaplanowany jest na godz. 19:00 czasu polskiego, a studio gali poprowadzi Mateusz Borek. Gospodarzami będą Paweł Wójcik i Waldemar Kasta.

KSW 51 w Cyfrowym Polsacie

Abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV (EVOBOX IP) oraz do odbioru telewizji internetowej (EVOBOX STREAM) mogą zamówić dostęp do gali w systemie PPV w cenie 40 zł. Zamówienia można składać za pomocą jednego z czterech kanałów:

  • przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA wysłany na nr 7043,
  • w internetowym Centrum Obsługi Klienta na icok.cyfrowypolsat.pl,
  • w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50,
  • w aplikacji Sklep – dostępnej na dekoderze do odbioru telewizji internetowej.

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 18:00 w dniu gali. Potwierdzenie nadania dostępu użytkownicy telewizji satelitarnej i IPTV znajdą na kanale 222, a telewizji internetowej na pozycji 333. Na tych kanałach dostępne też będzie wydarzenie.

KSW 51 w IPLI

Odbywającą się w Zagrzebiu galę KSW 51, na żywo i w HD będą mogli obejrzeć także internauci na ipla.tv oraz dzięki aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, urządzeniach mobilnych z systemem Android, iOS oraz Windows Phone, a także wybranych Smart TV i urządzeniach Netia Player. Wydarzenie w jakości HD będzie dostępne dla użytkowników z terytorium Polski w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie IPLI, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.

Karta walk

Mariusz Pudzianowski vs Erko Jun – walka wieczoru
Borys Mańkowski vs Vaso Bakočević
Antun Račić vs Damian Stasiak – walka o pas kategorii koguciej
Filip Pejić vs Daniel Torres
Aleksandar Ilić vs Cezary Kęsik
Ante Delija vs Denis Stojnić
Ivan Erslan vs Darwin Rodriguez
Roman Szymański vs Miloš Janičić
Krystian Kaszubowski vs Aleksandar Rakas
Sebastian Przybysz vs Lemmy Krušič