Portal tvpolsat.info ma już 13 lat!

Dziś mija 13 lat od startu portalu informacyjnego tvpolsat.info. W tym czasie zmieniało się wiele. Niezmienne pozostaje jedno - codziennie przekazujemy Wam najważniejsze informacje ze świata Telewizji Polsat.

Staramy się zawsze być w centrum wydarzeń. Portal tvpolsat.info jest obecny na najważniejszych konferencjach i eventach organizowanych przez Grupę Polsat. Nigdzie indziej w Internecie nie można znaleźć tylu informacji o Telewizji Polsat, Cyfrowym Polsacie i kanale Polsat News. To unikalne miejsce w sieci. Od samego początku działamy niekomercyjnie i jesteśmy dla Was, naszych Czytelników. Dziękujemy, że każdego dnia jesteście z nami!

Przypominamy, że we wrześniu udostępniliśmy nową wersję portalu i forum. Była to największa zmiana w historii serwisu. Tym razem był to nie tylko nowy wygląd. Portal został zbudowany od postaw, przy zachowaniu bogatego archiwum treści.

Dziękujemy za pracę i zaangażowanie byłym i obecnym członkom redakcji oraz moderatorom forum. Wasz wkład w rozwój portalu jest nieoceniony.

Tradycyjnie dziękujemy też naszym przyjaciołom z Polsat News i Grupy Polsat. Wasze wsparcie jest dla nas bardzo ważne.

Nie wierzymy w przesądy, więc trzynastka na pewno nie będzie dla nas pechowa, a wręcz przeciwnie – przyniesie same sukcesy 🙂

Pozdrawiamy urodzinowo i dziękujemy za życzenia
redakcja tvpolsat.info