Gala KSW 50 w Cyfrowym Polsacie oraz IPLI

W Cyfrowym Polsacie i IPLI ruszyła sprzedaż gali KSW 50, która odbędzie się 14 września br. w Londynie. W trakcie wydarzenia dojdzie do aż czterech pojedynków, w których stawką będzie mistrzowski pas.

Jubileuszowa, pięćdziesiąta gala Konfederacji Sztuk Walki zostanie zorganizowana po raz trzeci w Londynie, w hali Wembley Arena. W okrągłej klatce odbędzie się osiem pojedynków, z czego aż cztery będą mistrzowskie. Start wydarzenia zaplanowany jest na godz. 19:00, a przygotowane specjalnie dla widzów studio gali poprowadzi Mateusz Borek. Gospodarzami będą Paweł Wójcik i Waldemar Kasta.

Abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV (EVOBOX IP) oraz do odbioru telewizji internetowej OTT (EVOBOX Stream) mogą zamówić dostęp do gali w systemie PPV w cenie 40 zł. Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 18:00 w dniu gali. Potwierdzenie nadania dostępu użytkownicy telewizji satelitarnej i IPTV znajdą na kanale 222, a telewizji internetowej OTT na pozycji 333. Na tych kanałach dostępne też będzie wydarzenie.

Odbywającą się w Londynie galę KSW 50, na żywo i w HD będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem serwisu rozrywki internetowej IPLA. Wydarzenie w jakości HD będzie dostępne dla użytkowników z terytorium Polski w cenie 40 zł.

Karta walk
Phil de Fries vs Luis Henrique Barbosa de Oliveira – walka o pas wagi ciężkiej
Tomasz Narkun vs Przemysław Mysiala – walka o pas kategorii półciężkiej
Roberto Soldić vs Patrik Kincl – walka o pas wagi półśredniej
Norman Parke vs Marcin Wrzosek – walka o tymczasowy pas wagi lekkiej
Karta główna
Dricus du Plessis (12-2, 4 KO) vs. Joilton Santos Lutterbach (30-7, 9 KO)
Antoni Chmielewski vs Jason Radcliffe
Damian Janikowski vs Tony Giles
Dodatkowa walka
Aleksandra Rola vs Catherine Costigan