Żakowski, Czyż, Feder i Bater pożegnali się z widzami Superstacji

W sobotę Superstacja nadała ostatnie wydania programów „Dookoła świata” i „Czyż nie”...?”. W niedzielę pokazano ostatni odcinek „REdAKCJI”.

Wiktor Bater poinformował widzów, że obejrzeli ostatnie „Dookoła świata”. Dodał: „nie mówię żegnajcie, mówię do zobaczenia”.

Marek Czyż na koniec ostatniego odcinka „Czyż nie…?” podziękował widzom za uwagę przez wszystkie tygodnie nadawania programu. W piątek Czyż pożegnał się też z telewidzami „Bez ograniczeń”. W Superstacji powadził również „Rozmowę dnia”.

W sobotę „Bez ograniczeń” po raz ostatni poprowadził Adam Feder. Towarzyszył mu gościnnie powracający do programu Grzegorz Łaguna. Feder podziękował widzom za uwagi, pozytywne głosy i krytykę.

Jacek Żakowski pod koniec ostatniej „REdAKCJI” podziękował widzom i zespołowi za ostatnie lata w Superstacji. Na tej antenie prowadził także „Rozmowę dnia”.

W niedzielę wyemitowano ostatnie wydanie „Debaty Grzegorza Łaguny”.

Przypomnijmy, że z oferty Superstacji znikają prawie wszystkie programy publicystyczne. Trwają prace nad nową formułą kanału, która ma być bardziej tabloidowa.

W ostatnim czasie z Superstacji odeszli Eliza Michalik oraz Kuba Wątły. W stacji ograniczono tematy polityczne. Do programów nie są zapraszani politycy. Zmianę profilu kanału Polsat tłumaczył niezadowalającymi wynikami oglądalności.