Walentynki w Polsacie

W walentynkowy wieczór TV Polsat wprowadzi swoich widzów w romantyczny nastrój za sprawą komedii - Zakochani. W filmie w reżyserii Piotra Wereśniaka zobaczymy m.in.: Magdalenę Cielecką i Bartosza Opanię.

W walentynkowy wieczór TV Polsat wprowadzi swoich widzów w romantyczny nastrój za sprawą komedii – Zakochani. W filmie w reżyserii Piotra Wereśniaka zobaczymy m.in.: Magdalenę Cielecką i Bartosza Opanię.

Opis filmu:

Zosia (Magdalena Cielecka) jest piękną i inteligentną dziewczyną. Żaden mężczyzna nie może się oprzeć jej urokowi – wszyscy gotowi są zmienić dla niej swoje życie. Młoda kobieta zręcznie wykorzystuje swój uwodzicielski dar, często korzystając ze wskazówek eleganckiej ciotki Neli (Beata Tyszkiewicz). Rozkochuje w sobie bogatych mężczyzn, którzy kupują jej drogie prezenty. Sama jednak nie zaznała jeszcze uczucia, jakim jest obdarzana przez adoratorów. Z powodzeniem zastawia swoje sidła na kolejnego biznesmena, Alfreda Bobickiego (Jan Frycz). Pewnego dnia w ekskluzywnej perfumerii kupuje kilkanaście flakonów perfum, kradnąc przy okazji jeden z nich. W sklepie zauważa ją Mateusz (Bartosz Opania), młody fotograf, który towarzyszy podczas zakupów żonie Bobickiego. Wkrótce Zosia idzie z Bobickim na wystawę fotograficzną. Poznaje tam Mateusza, jej autora. Jest zaintrygowana przystojnym mężczyzną. Myśląc, że jest bogaty, postanawia zainteresować go swoją osobą. Wkrótce zakochuje się w nim, nie przypuszczając, że zajmuje się tym samym co ona, jest utrzymankiem bogatych, spragnionych uczucia kobiet.

Początek walentynkowego seansu filmowego o 20.30.

Źródło: Polsat