Sylwester Polsatu również w ipla (wideo)

Także telewizja internetowa ipla przeprowadzi bezpośrednią transmisję z zabawy sylwestrowej, która odbędzie się na warszawskim placu Konstytucji. Będzie to relacja bezpłatna.

Także telewizja internetowa ipla przeprowadzi bezpośrednią transmisję z zabawy sylwestrowej, która odbędzie się na warszawskim placu Konstytucji. Będzie to relacja bezpłatna.

„Sylwestrowa Moc Przebojów” na antenach Polsatu, Polsatu 2 oraz w ipla rozpocznie się 31 grudnia o godz. 20:00 i trwać będzie co najmniej pięć i pół godziny. Nie zabraknie oczywiście największych polskich gwiazd – m.in. Edyty Górniak, Macieja Maleńczuka, Andrzeja Piasecznego, Urszuli, Stachurskiego, Lady Pank, a także wykonawców z zagranicy, takich jak: Shaun Baker z Maloy, September i Bananarama.

Motywem przewodnim tegorocznej „Sylwestrowej Mocy Przebojów” będą największe hity Michaela Jacksona, stąd gościem honorowym będzie La Toya Jackson, jego siostra, a wystąpią: wierna kopia ikony popu, czyli Earnest Valentino, a także Karolina Nowakowska, Aleksandra Szwed, Artur Chamski, Patricia Kazadi i Nick Sinclair, którzy zaprezentują piosenki ze specjalnego projektu „Show The Jacksons, Tribute to the Jacksons”.

Zabawę sylwestrową na placu Konstytucji poprowadzą: Katarzyna Cichopek i Krzysztof Ibisz oraz Agata Młynarska i Maciej Dowbor. Maryjusz Kałamaga zamieni się w charyzmatycznego wróżbitę, natomiast Kabaret Chatelet spędzi sylwestra w kuchni na zapleczu sceny, gdzie będą wpadać na odpoczynek artyści.

W trakcie transmisji stołecznej imprezy sylwestrowej będzie można również oglądać cogodzinne relacje z koncertu w Koszalinie (jego mieszkańcy zwyciężyli w rywalizacji o miano najbardziej oszczędnego miasta i to tam zorganizowany zostanie koncert sylwestrowy, ufundowany przez Allegro). Wystąpią m.in. Kayah, Maria Sadowska, Sofa, DJ Hugo i Mosquitoo. Zabawa odbędzie się na Rynku Staromiejskim, a poprowadzą ją Agnieszka Popielewicz i Maciej Rock.

Średni udział ubiegłorocznej „Sylwestrowej Mocy Przebojów” Polsatu (według AGB Nielsen Media Research) to 28,1% w grupie komercyjnej 16-49 oraz 25,6% w grupie 4+.