Polsat szuka reporterów

TV Polsat chce zwiększyć ilość lokalnych redakcji Wydarzeń. Obecnie poszukiwaniu są reporterzy w Toruniu, Wrocławiu i Poznaniu. To oczywiście związane jest z naturalnym rozwojem redakcji - tłumaczy Marek Kacprzak, wydawca Wydarzeń.

TV Polsat chce zwiększyć ilość lokalnych redakcji Wydarzeń. Obecnie poszukiwaniu są reporterzy w Toruniu, Wrocławiu i Poznaniu. To oczywiście związane jest z naturalnym rozwojem redakcji – tłumaczy Marek Kacprzak, wydawca Wydarzeń.

Powoli rozszerzamy swój zakres działania i możliwości (…) W Toruniu i Wrocławiu chcemy w niedługim czasie otworzyć własne oddziały – zdradza Kacprzak. W Poznaniu co prawda już jest, ale brakuje nam reportera – dodaje wydawca. W tej chwili Wydarzenia mają swoje oddziały w pięciu miastach Polski – w Krakowie, Katowicach, Łodzi, Gdańsku i Szczecinie. Mamy też wielu licznych współpracowników – mówi Kacprzak. Wydarzenia współpracują z dziennikarzami m.in. w Zakopanem, Lublinie i Jeleniej Górze. Główne wydanie Wydarzeń w minionym roku oglądało średnio 2,51 mln widzów, co dało Polsatowi w tym czasie udział w rynku na poziomie 20,48 proc.

Źródło: medialink.pl, dane: AGB Nielsen Media Research