Duże zmiany w ramówce Polsat News

Po świętach Wielkanocnych telewizja Polsat News wprowadzi zmiany w ramówce kanału. Serwis informacyjny „Newstelegraf” zostanie zlikwidowany.

Po świętach Wielkanocnych telewizja Polsat News wprowadzi zmiany w ramówce kanału. Serwis informacyjny „Newstelegraf” zostanie zlikwidowany.

Ponadto Grzegorz Jankowski poprowadzi nowy program publicystyczny „Punkt widzenia” – dowiedział się portal tvpolsat.info.

„Newstelegraf” jest programem z relacjami reporterów Polsat News, a także wiadomościami sportowymi oraz prognozą pogody. Serwis jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 15:00. Magazyn zadebiutował 7 marca 2016 roku. 4 września 2017 roku program został wydłużony do 50 minut. Ostatnie wydanie „Newstelegrafu” pojawi się 19 kwietnia. Po świętach Wiekanocnych pasmo „W rytmie dnia” będzie wydłużone do 15:50.

Program publicystyczny „Punkt widzenia” będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00. W programie Grzegorz Jankowski wraz z zaproszonymi gośćmi omówi najważniejsze tematy dnia. Jankowski wcześniej prowadził autorski program „Dobry wieczór Polsko”, a wraz ze zmianami w Polsat News w październiku 2018 roku prowadził piątkowe wydania „Polityki na ostro”. Od kwietnia dziennikarz pojawiał się również we wtorkowym, wieczornym paśmie publicystycznym. Od 19 kwietnia jedyną prowadzącą wieczorne pasmo publicystyczne „Polityka na ostro” będzie Agnieszka Gozdyra.