Grzegorz Jankowski częściej w „Polityce na ostro” w Polsat News

MN, foto: Superstacja 02/04/2019
Grzegorz Jankowski częściej w „Polityce na ostro” w Polsat News
 Grzegorz Jankowski będzie częściej prowadził program „Polityka na ostro” w Polsat News – wynika z nieoficjalnych informacji, do których dotarł portal tvpolsat.info.

Grzegorz Jankowski będzie teraz gospodarzem również wtorkowych wydań. Dotychczas prowadził tylko piątkowe odcinki „Polityki na ostro”. W wydaniach w poniedziałki, środy i czwartki w dalszym ciągu będzie można oglądać Agnieszkę Gozdyrę.

Program „Polityka na ostro” jest pokazywany od poniedziałku do piątku o 20:00 w Polsat News. Magazyn jest emitowany od 1 października 2018 roku.

Grzegorz Jankowski jest publicystą. Karierę dziennikarską rozpoczął w 1990 roku w radiowej Trójce jako autor i prezenter serwisów informacyjnych. Później tworzył „Newsweek” i „Fakt”. Jest znany widzom Superstacji jako autor „Polski w kawałkach” oraz słuchaczom Polskiego Radia 24. Od stycznia 2018 roku współpracuje z Polsat News. Najpierw prowadził „Dobry wieczór Polsko”, a obecnie jest gospodarzem „Polityki na ostro”.
  

Komentarze

 • Jaddi
  #11 Jaddi dnia 06-05-2019 21:38
  Nie prosze ZEBY Pani Agnieszka prowadzila gen PROGRAM...
 • anna
  #12 anna dnia 13-05-2019 17:56
  Czy ten Jankowski musi być tak chamsko agresywny? Niech przyjrzy się pracy koleżanki Gozdyry. Przed chwilą wrzeszczał , "gdzie byli wcześniej politycy?" (sprawa pedofilii w Kościele).A ja pytam gdzie Pan był? Jest Pan dziennikarzem od niedawna czy wcześniej nie zauważał Pan tematu? I zapewne nie zauważył Pan, że żadna grupa zawodowa, w której są pedofile nie jest objęta zmową milczenia i wyjęta spod jurysdykcji.Nigdzie nie straszy się "karą boską lub piekłem za ujawnienie niecnych zbrodni księży
 • Irena
  #13 Irena dnia 22-05-2019 18:11
  Ten gość to wstyd dla tej anteny
 • pil
  #14 pil dnia 02-06-2019 17:31
  Jak Grzegorz Jankowski prowadzi jakikolwiek program to jestem zmuszony zmienić kanał,bo nie mogę na niego patrzeć ani słuchać.A przecież pani Agnieszka Gozdyra prowadzi ten program wspaniale.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.