Życzenia

Czego życzysz 30-letniemu Polsatowi?

Najlepsze życzenia z okazji 30-lecia, by szło to nadal tak dobrze - jak dziś.
ALWAYS LOOK ON THE SUNNY SIDE OF LIFE!

Titus

Z okazji 30-tych urodzin życzę Polsatowi, aby cały czas się rozwijał, był wiarygodny, dawał widzowi produkt nalepszej jakości. Samych pozytywnych emocji, żeby Polsat wciąż bawił, uczył, wzruszał, ciekawil widza pod każdym względem. Wszystkiego najlepszego, sto lat!

KrzysiekP

Wytrwałości w misji niezależnej, ponadpodziałowej, narodowej, polskiej telewizji, nie tylko oraz rozwoju i spełnienia wizji czystej Polski, a dla Pana Solorza nagrody Nobla bo taki geniusz i wizjoner który wdraża i realizuje pomysły na miarę 21 wieku to nasz narodowy skarb!!! Sto a nawet Tysiąc lat dla POLSAT!!!

Piotr i Daria - Mielec

Dużo zdrówka dla Telewizji Polsat z okazji 30-lecia! Nie ukrywam, że to właśnie na programach telewizyjnych Polsatu spędziłam całe swoje życie. Życzę kolejnych 30 lat!

Monika

Kolejnych 30 lat i nowych produkcji takich jak „Rodzina na Maxa” i powrotu „Idź na całość” z nowym prowadzącym.

Marcin Lewandowski

Jakub "K03a"

Życzę Polsatowi przede wszystkim uzyskania świeżości, dalszego rozwoju, uatrakcyjnienia oferty programowej, no i oczywiście - WIĘCEJ SŁOŃCA. ŻEBY NAM TO SŁOŃCE ŚWIECIŁO DALEJ. Najlepszego! :D

Życzę dalszych sukcesów i żeby Polsat dalej zadziwiał jak dotąd. Życzę wszystkim pracownikom, dziennikarzom i właścicielom wszystkiego co dobre. KOLEJNYCH WSPANIAŁYCH LAT!! STO LAT!!!

Gracjan

Życzę Polsatowi dużo jubileuszy przez kolejne 30 lat Aby włączali emocje nowych programów, filmów, seriali oraz życzę żeby Polsat się rozwijał jako najlepsza telewizja i uśmiechu na twarzy prezenterów.

Patrycja

30 lat…kawał czasu, wielka telewizja! Serdecznie gratuluję i życzę wszystkiego co najlepsze, ponieważ POLSAT na to zasługuje! Dziękuję, że zawsze gościcie w moim domu :))

Kacper :)

Życzę Telewizji Polsat z okazji 30 urodzin dużo samych sukcesów, najlepszych programów rozrywkowych, filmowych i serialowych wrażeń, pełen emocji sportowych oraz dużo ciekawych koncertów i festiwali. Wszystkiego Najlepszego dla Telewizji Polsat i życzę kolejnych 30 lat!

Maciej

Życzymy, aby tak jak Krzysztof Ibisz jest wiecznie młody, tak Polsat przez cały czas pozytywnie zaskakiwał swoich widzów. Wyłącznie pozytywnie. Kolejnych, słonecznych 30 lat!

redakcja tvpolsat.info