Polsat ze spotem na jesień 2012
Dodane przez PT dnia 31-08-2012 02:32
Polsat zaprezentował swój spot wizerunkowy na jesień 2012. Zrealizowany został w plenerze, a nie w studiu wirtualnym, jak miało to miejsce wiosną br. W reklamówce prezentowane są zarówno nowości (jak serial "Przyjaciółki") oraz dobrze znane pozycje, które znajdą się w ramówce po raz kolejny. Będzie on emitowany przez cały okres trwania jesiennej oferty programowej. news serwisu tvpolsat.info
Treść rozszerzona
Polsat zaprezentował swój spot wizerunkowy na jesień 2012. Zrealizowany został w plenerze, a nie w studiu wirtualnym, jak miało to miejsce wiosną br. W reklamówce prezentowane są zarówno nowości (jak serial "Przyjaciółki") oraz dobrze znane pozycje, które znajdą się w ramówce po raz kolejny. Będzie on emitowany przez cały okres trwania jesiennej oferty programowej.

Spot utrzymany jest w podobnej, miejskiej scenerii jak ten z jesieni 2011. Głównym motywem jest rama, która utrwala obraz postaci z danej propozycji Polsatu, a następnie przekazywana jest kolejnym reprezentantom ramówki Polsatu. Całość opatrzona jest utworem "Turn It Up" autorstwa Raphaela Lake'a.Spot wizerunkowy Polsatu na jesień 2012 (jedna z wersji)