Poradnik

Polsat Go – czyli jak za darmo oglądać Polsat

Od redakcji: z końcem sierpnia 2023 roku serwis Polsat Go został zamknięty. Informacje zawarte w tym poradniku są więc nieaktualne. Zobacz nasz nowy poradnik i sprawdź, gdzie oglądać Polsat za darmo!

———————–

Marka IPLA TV przechodzi do historii. Mimo zmian, programy i seriale Telewizji Polsat nadal można oglądać za darmo. Ruszyły serwisy polsatgo.pl oraz polsatboxgo.pl.

Czym jest Polsat Go?

Polsat Go to nowa usługa. Jest to biblioteka VOD z produkcjami z różnych stacji właściciela aplikacji, w tym z Telewizji Polsat i TV4. „Przyjaciółki”, „Policjantki i Policjanci” i „Love Island” online i za darmo można oglądać właśnie w Polsat Go. W ramach usługi udostępniono również live stream kanałów Polsat i TV4.
Przed i w trakcie oglądania produkcji mogą pojawić się reklamy. Dzięki temu zabiegowi, w Polsat Go pakiety nie istnieją. Jednak programy i seriale za darmo są dostępne dopiero po zarejestrowaniu lub zalogowaniu się w serwisie. Jest to zupełnie nowa usługa, więc nie ma możliwości skorzystania z danych do logowania z IPLA TV.


Polsat Go i Polsat Box Go – różnice

Oprócz Polsat Go, istnieje też aplikacja Polsat Box Go. Czym się różnią? Aby korzystać z Polsat Box Go, trzeba być subskrybentem tej usługi. Właściciel oferuje pakiety – zarówno dla mieszkańców Polski jak i Polonii. W ofercie Polsat Box Go są programy i seriale bez reklam – od Telewizji Polsat, a także zewnętrznych dostawców, w tym m.in. AXN. Autorskie produkcje i przedpremierowe odcinki seriali można obejrzeć w Polsat Box Go. Ponadto usługa umożliwia dostęp do około 100 kanałów telewizyjnych. Zaś w Polsat Go produkcje Polsatu dostępne są za darmo i z reklamami, po emisji w telewizji.