Poradnik

IPLA – jak wykupić pakiet lub film?

Na ipla.tv możemy znaleźć ogromną bazę filmów i seriali, których część dostępna jest przed premierą telewizyjną. Za jej pośrednictwem możemy oglądać wiele transmisji sportowych na żywo, a także ponad 100 kanałów tv, takich jak np. Polsat News, Eleven Sports czy History. Oprócz klasycznego modelu zakupu pojedynczego materiału, IPLA oferuje również pakiety tematyczne.

Jak zakupić dostęp do filmu na ipla.tv?

Po wybraniu z listy oferowanych produkcji konkretnego filmu, na ekranie ukaże nam się okno z informacją o filmie i cenie za dostęp (48h). Aby przejść do formularza zakupu, klikamy na przycisk „KUPUJĘ”.

W kolejnym oknie wyświetlają nam się dostępne opcje dla filmu.

Jak wykupić film/pakiet w IPLI?
Formularz zakupu filmu na ipla.tv

Jeśli film dostępny jest także w pakietach, IPLA automatycznie przedstawi nam także inne formy zakupu dostępu do materiału (np. w pakiecie). Po wyborze opcji dostępu, kolejnym krokiem jest wybór metody płatności a następnie, po zaakceptowaniu regulaminu, sama płatność. Po realizacji zamówienia, film będzie dostępny w zakładce „Moje zakupy”.

Informacje o najnowszej ofercie filmowej IPLI możesz znaleźć na naszym portalu w kategorii „Ipla”.

Jak oglądać płatne transmisje live w IPLI?

W zakładce live, codziennie można znaleźć kilka/kilkanaście pozycji. Są to najczęściej wydarzenia sportowe (np. mecze siatkówki czy piłki nożnej), rozrywkowe oraz transmisje programów Polsat News (np. Wydarzenia i Opinie, Polityka na ostro) i Polsat Sport (np. Cafe Futbol). Część transmisji live jest dostępna za darmo.

Jak zakupić dostęp do transmisji live w IPLI?
Aplikacja ipla.tv na smartfony

Proces zakupu transmisji jest identyczny jak w przypadku oferty filmowej.

Jak kupić pakiet w IPLI?

Wśród pakietów tematycznych, możemy znaleźć między innymi:

  • pakiety sportowe – „SPORT”, „ELEVEN SPORTS” i najnowszy pakiet z LM I LE „POLSAT SPORT PREMIUM”,
  • pakiety filmowe i serialowe – „HBO”, „FILMY I SERIALE” oraz specjalne oferty z wybraną produkcją (np. „Przyjaciółki”),
  • pakiety ogólnotematyczne – „TV”, „POLONIA” i „BEZ REKLAM”.

Na zawartość pakietów składają się, w zależności od oferty, filmy, seriale oraz kanały TV. Wszystkie pakiety można znależć pod adresem ipla.tv/pakiety

ipla jak wykupić pakiet
Okno wyboru metody płatności za pakiet

Formularz zakupowy dla pakietów IPLI, w większości jest identyczny z tym dla filmu czy transmisji live. Po zdecydowaniu, który pakiet wybieramy, w kolejnym oknie, należy zdecydować czy kupujemy dostęp na 30 dni, czy aktywujemy subskrypcję pakietu. W przypadku wyboru drugiej opcji, wybieramy sposób płatności cyklicznej – w tym celu podpinamy do konta w IPLI kartę płatniczą lub konto w Plusie.