Sobowtór Marysi, porwanie i pożar – wiosna w „Pierwszej miłości”

Wiosną do obsady „Pierwszej miłości” dołączą Wiktoria Gąsiewska, w roli Jagody, nowej znajomej Pawła oraz Filip Gurłacz jako instruktor survivalu. Co wydarzy się w życiu stałych bohaterów serialu?

Wiosną do obsady „Pierwszej miłości” dołączą Wiktoria Gąsiewska, w roli Jagody, nowej znajomej Pawła oraz Filip Gurłacz jako instruktor survivalu. Co wydarzy się w życiu stałych bohaterów serialu?

Marysia
Wydawało się, że po wyjściu z aresztu życie Marysi (Aneta Zając) wreszcie się ustabilizuje i będzie mogła cieszyć się rodzinnym szczęściem u boku Michała (Wojciech Błach) i Julki. Życie Domańskich zostanie jednak zniszczone przed pewną kobietę, łudząco podobną do Marysi. Dominika widząc w gazecie zdjęcie Marysi i Michała zauważy, że jest bardzo podobna do bohaterki granej przez Anetę Zając. Kobieta postanowi wykorzystać swój atut i zrobi wszystko, aby ugrać na tym jak najwięcej. Po kradzieży portfela bez problemu przejmie środki finansowe z konta Marysi. Dominika, widząc z jaka łatwością przychodzi jej czerpanie korzyści z podobieństwa do Marysi, będzie chciała zagarnąć coraz większą część życia Domańskiej. W następstwie tych zdarzeń Marysia zostanie porwana.

Kinga
Na pierwszy rzut oka życie Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) i Artura (Łukasz Płoszajski) wydaje się pełne miłości. Pozorne szczęście Kulczyckich skończy się w chwili, gdy Kinga dowie się o romansie Artura z Natalią. Informacja o niewierności męża doprowadzi kobietę do załamania nerwowego. Impulsem do zmiany i szansą na wyjście z kryzysu okaże się aktywność fizyczna. Kinga zapisze się na kurs survivalu. Instruktor Oskar (Filip Gurłacz) będzie trampoliną do przekraczania kolejnych sportowych granic i osiągania nowych wyzwań przez Kingę.

Sylwia
Po wyjściu ze szpitala psychiatrycznego Sylwia (Edyta Herbuś) wciąż stara się ułożyć relacje ze swoja córką Justyną (Oliwia Bosowska). W redakcji Sylwia będzie musiała zmierzyć się z nowym podwładnym, Jankiem (Maciej Mikołajczak), którego pewność siebie i rosnąca sympatia w „YOLO” zdenerwuje naczelną. Kobieta postanowi wykorzystać swoją pozycję do tego, aby pokazać mężczyźnie miejsce w strukturze. Między Sylwią a Jankiem zacznie jednak iskrzyć.

Emilka
Czarne chmury zawisną nad życiem Emilki (Anna Ilczuk). Po pożarze mydlarni całe Wadlewo ruszy na pomoc w celu odbudowania fabryki. Utrata biznesu okaże się niejedynym problemem, z jakim będzie musiała poradzić sobie żona Bartka (Rafał Kwietniewski). Poparzona kobieta nie będzie potrafiła zaakceptować ciała naznaczonego bliznami po katastrofie w fabryce. Z pomocą przyjdzie Mateusz (Lesław Żurek), który zaproponuje wsparcie finansowe i merytoryczne w postawieniu mydlarni na nogi.

Paweł
Po rozstaniu z Melką i Sabiną w życiu Pawła (Michał Malinowski) pojawi się nowa dziewczyna – Jagoda (Wiktoria Gąsiewska), która dostanie pracę w fitness klubie. Między tą dwójką szybko pojawi się nic sympatii.

Kaśka
Widzowie będą również świadkami pozytywnych zmian w życiu Kaśki (Michał Koterski). Walka Marzeny i Gosi o względy mężczyzny przechyliła się na korzyść matki Wioli. W premierowych odcinkach Kaśka i Gosia (Magdalena Różańska) wreszcie pokonają wszelkie przeciwności losu i zbudują trwały związek.

Premierowe odcinki „Pierwszej miłości” na antenie Polsatu można śledzić od poniedziałku do piątku o 18:00. Producentem serialu jest ATM Grupa.