Rosyjski serial paradokumentalny „Znaki losu” w Nowa TV

MN 28/02/2019
Rosyjski serial paradokumentalny „Znaki losu” w Nowa TV
 4 marca na antenie Nowa TV zadebiutuje rosyjski serial paradokumentalny z 2017 roku pt. „Znaki losu”.

Serial opowiada o tym, jak bliscy troszczą się o nas nawet po swojej śmierci. Duchy wysyłają żywym znaki losu ostrzegające przed nieszczęściem lub informujące o ważnych kwestiach. Czasem, gdy wyrządzona krzywda nie została rozliczona, zmarły szuka winnych do skutku.
Serial „Znaki losu” będzie można oglądać od 4 marca od poniedziałku do piątku o 17:10 (powtórka) i 17:40 (premiera) w Nowa TV. 4 marca zostaną pokazane dwa premierowe odcinki.
  

Komentarze

 • -
  #1 - dnia 28-02-2019 23:53
  ZAKAZAĆ TEN PROGRAM!!!!! ABSURD, TO JEST PRÓBA ZDRADY PAŃSTWA POPRZEZ KUPOWANIE ROSYJSKICH PROGRAMÓW TV PEŁNEJ SZKODLIWEJ PROPAGANDY!!!!!! SZKODLIWEJ ZARÓWNO DLA UKRAIŃCÓW JAK I DLA NAS, POLAKÓW!!!! A także niedecydowność polskich platform satelitarnych i kablówek nt. wycofania państwowych kanałów rosyjskich z ich list programowych i zastąpienie ich kanałem Current Time TV.
 • Bart
  #2 Bart dnia 01-03-2019 21:47
  Bardzo uwielbiam rosyjskie seriale. Na Ukrainie też są emitowane seriale rosyjskie, już w mniejszej ilości.
  Jak się nie podoba to nie oglądaj.
 • -
  #3 - dnia 02-03-2019 21:02
  @Bart: A czy wiesz że na Ukrainie uważają Rosję za AGRESORA???? I to w pełni legalnie?????
 • -
  #4 - dnia 02-03-2019 23:21
  Dodam też, że ukraińskie telewizje (te komercyjne, publiczne ograniczają) w tajemnicy przed rządem kupują, najczęściej poprzez tajne spółki zarejestrowane w Rosji lub rajach podatkowych, licencje na programy rosyjskie i je potem puszczają. Z powodu NIBY "atrakcyjności". Moim zdaniem to absurd, wtedy kiedy Ukraina oficjalnie uważa Rosję za agresora. Dopiero widzowie reagują na wątpliwość polityczną takich programów i to oni zgłaszają to do odpowiednich organów kontroli mediów na Ukrainie.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.