Serial „Nokaut” z Robertem Motyką od marca w Szóstce i Czwórce

W marcu na antenach Szóstki i Czwórki zadebiutuje polski serial komediowy „Nokaut”. Będzie to produkcja przedstawiająca perypetie pracowników firmy telemarketingowej i ich klientów.

W każdym odcinku humorystyczne scenki z życia biurowego sprzedawców będą przeplatane historiami potencjalnych nabywców, rozgrywającymi się równolegle i w retrospekcjach. Codziennym wyzwaniom zawodowym sprzedawców będą towarzyszyć biurowe i towarzyskie intrygi oraz niekończący się remont, którego wykonawcy to dwaj opieszali fachowcy, grani przez Roberta Motykę z kabaretu Paranienormalni i również związanego z tą formacją aktora filmowego, telewizyjnego i teatralnego – Bogusława Kudłka.

Pracownicy biura
Breżniew (Aleksander Janiszewski) to stary wyjadacz telemarketingu, znający wszystkie sztuczki. Wiśnia (Konrad Marszałek) to nieśmiały, naiwny i nieporadny życiowo student. Szpila (Agata Skórska) jest biurową żmiją, ambitną korpo-feministką, nieznoszącą mężczyzn. Agacińska (Daria Brudnias) – samodzielna dziewczyna na życiowym zakręcie, która wpadła tu „tylko na chwilę”. Czarna (Kamila Boruta) to biurowy anioł i obiekt westchnień, atrakcyjna asystentka szefa.

Serial będzie można oglądać od 3 marca w niedziele o 14:00 w Szóstce i od 5 marca we wtorki o 21:00 w Czwórce. Każdy odcinek potrwa godzinę.