fot.: Polsat Doku

„Polsat Doku w Polsat News” w nowej odsłonie. Prowadzi Agata Kaźmierska

Od 16 lutego cykl „Polsat Doku w Polsat News” będzie emitowany w nowej formule. Nowością będzie rozmowa w studiu, w której będą brać udział Agata Kaźmierska, dziennikarka Polsat News oraz Radosław Sławiński, dyrektor kanałów tematycznych Polsat Play i Polsat Doku.

O 17:40, przed emisją dokumentu, widzowie będą mogli obejrzeć krótką rozmowę. Dowiedzą się z niej więcej o prezentowanej w danym tygodniu produkcji, jej twórcach, czy genezie powstania.

Wśród emitowanych programów dokumentalnych widzowie zobaczą m.in. produkcję „Habit i Zbroja” poświęconą historii zakonu krzyżackiego, film „Ostatni górale” opowiadający o kilku polskich góralach, którzy wykonują te same zawody i dzielą te same pasje, które zajmowały ich przodków na przestrzeni minionych kilku stuleci, „Zdobyć Everest” o próbie zdobycie najwyższego szczytu świata, czy „Oddać życie za Kima – podróż przez Koreę Północną”, w którym zobaczymy podróż dziennikarzy po odizolowanym od reszty świata państwie totalitarnym.

W najbliższą sobotę zostanie pokazany dokument produkcji ZDF pt. „Dzika Polska”. Start w sobotę, 16 lutego o godzinie 17:40 na antenie Polsat News.