Arciuch, Grabowska i Janicki dołączają do obsady „Przyjaciółek”. Co w nowym sezonie?

28 lutego Polsat rozpocznie emisję 13. sezonu serialu „Przyjaciółki”. Produkcję będzie można śledzić w stałym paśmie, czyli w czwartki o 21:10.

Głównymi bohaterkami serial pozostaną: Patrycja (Joanna Liszowska), Zuza (Anita Sokołowska), Inga (Małgorzata Socha) i Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer).

W nowym sezonie Inga odzyska dawną figurę, a głównym zajęciem zaprzątającym jej głowę będą coraz to nowe zabiegi medycyny estetycznej. Inga wpadnie też w wir randek.

W życiu rodzinnym Patrycji wszystko będzie wyglądać jak w prawdziwej sielance. Kobieta nie straci jednak czujności, bo ewidentnie coś wisi w powietrzu.

Zuza po powrocie z półrocznej terapii w Stanach Zjednoczonych będzie czuła się jak gość we własnym domu. Dzieci prawie jej nie poznają. Długo wyczekiwany przez Jaśka (Marek Bukowski) dzień powrotu ukochanej skończy się dla obojga kłótnią.

W życiu Anki wszystko zacznie wracać do dawnego porządku. Paweł (Bartek Kasprzykowski) znów będzie pracował w zawodzie, Julka (Nicole Bogdanowicz) poważnie podejdzie do roli matki. Wszystko zmieni jednak wyznanie Pawła, który powie, że kocha kogoś innego.

Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) stanie się kobietą sukcesu, jednak żaden z drogich ciuchów nie będzie w stanie zrekompensować jej samotności.

Do obsady serialu dołączą: Łukasz Konopka (Chris), Mateusz Janicki (w roli Maksa), Mateusz Rzeźniczak (jako Marcin), Tamara Arciuch (w roli Darii), a także Urszula Grabowska (Marianna), Adam Cywka (Piotr) oraz Marta Stępniewska (jako Tosia, córka Marianny i Piotra).

13. sezon „Przyjaciółek” będzie można oglądać od 28 lutego w czwartki o 21:10 w Polsacie. Serial produkuje Akson Studio.