Mariusz Abramowicz nowym gospodarzem „Godzin szczytu” w Polsat News

MN, foto: TT Godziny Szczytu 05/02/2019
Mariusz Abramowicz nowym gospodarzem „Godzin szczytu” w Polsat News
 Mariusz Abramowicz będzie nowym gospodarzem „Godzin szczytu” w Polsat News – nieoficjalnie dowiedział się portal tvpolsat.info.

We wtorek Mariusz Abramowicz po raz pierwszy poprowadził flesze w „Godzinach szczytu”. W czwartek zadebiutuje w roli gospodarza programu. Z informacji portalu tvpolsat.info wynika, że Mariusz Abramowicz zostanie stałym prowadzącym „Godziny szczytu”.

Mariusz Abramowicz jest związany z Polsat News od początku nadawania kanału. Dziennikarz jest znany widzom Polsat News z prowadzenia „Nowego dnia” i „Informacji” nadawanych w ramach tego programu. W przeszłości był gospodarzem „To jest dzień” oraz „Wydarzeń 15:50”.

Z naszych informacji wynika, że Mariusz Abramowicz nadal będzie pojawiał się w paśmie „Nowy dzień”.

„Godziny szczytu” są nadawane od 1 października 2018 roku. Program można oglądać od poniedziałku do piątku o 16:30. W „Godzinach szczytu” widzowie mogą zobaczyć pierwsze podsumowanie wydarzeń z różnych dziedzin, nie tylko polityki.
 

Komentarze

 • 7240
  #1 POLSACIK dnia 05-02-2019 21:30
  Teraz wszyscy będą prowadzili
 • Darakso
  #2 Darakso dnia 08-02-2019 08:45
  Jak widz ma sie wiazac ze stacia, skoro nie wie czy jutro program bedzie w ramowce i czy bedzie ten sam prowadzacy. Haos panuje w PN

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.