Telenowela „Paulina” zostanie przeniesiona z Czwórki do Szóstki

Telenowela „Paulina” zostanie przeniesiona z telewizyjnej Czwórki na antenę Szóstki. Zmiana nastąpi 18 lutego.

Od tego dnia „Paulinę” będzie można śledzić od poniedziałku do piątku o 17:15 w Szóstce. Obecnie serial można oglądać w dni powszednie o 16:00 w Czwórce. 15 lutego o 16:00 Czwórka pokaże odcinek nr 22. Będzie to ostatni epizod serialu wyemitowany na tej antenie. 18 lutego Szóstka rozpocznie nadawanie telenoweli od odcinka 23. Emisja będzie więc nieprzerwana. Zmieni się tylko antena, na której będzie można śledzić serial.

W Czwórce od 18 lutego o 15:00 i 16:00 będzie można oglądać „Gliniarza i prokuratora”, a o 17:00 powtórkę „Policjantek i policjantów”.

„Paulina” to meksykańska telenowela z 1998 roku. Serial opowiada historię Pauliny i Paoli – sióstr bliźniaczek, które w dzieciństwie zostały rozdzielone. Paola wychowała się w luksusie. Paulina musiała mieszkać w ubogiej chatce. Łączy je wygląd, ale mają zupełnie inne charaktery. Paola jest wyrachowana i zła, a Paulina – miła i skromna. Po latach kobiety przypadkowo się spotykają. Paola zmusza Paulinę, aby ta na rok zastąpiła ją w roli żony i matki. W tym czasie Paola ma czas dla kochanka. Paulina wkracza do rodziny jako swoja siostra. Jest życzliwa i miła. Cała rodzina jest zachwycona „przemianą” Paoli. Carlos Daniel ponownie zakochuje się w swojej żonie. Nie wie jednak, że tak naprawdę jest to Paulina. Paola wraca do domu i demaskuje Paulinę. Kobieta trafia do więzienia za oszustwo.