Janocha i Zając w JOŚ III

Anna Janocha i Aneta Zając wezmą udział w trzeciej edycji Jak Oni śpiewają - taką informację podano w programie Jak Oni świętują. Potwierdzono tym samym wcześniejsze doniesienia prasowe. Anna Janocha jest prywatnie wybranką serca Jakuba Tolaka, a Aneta Zając - Mikołaja Krawczyka. Obaj panowie występowali w drugiej odsłonie show.

Anna Janocha i Aneta Zając wezmą udział w trzeciej edycji Jak Oni śpiewają – taką informację podano w programie Jak Oni świętują. Potwierdzono tym samym wcześniejsze doniesienia prasowe. Anna Janocha jest prywatnie wybranką serca Jakuba Tolaka, a Aneta Zając – Mikołaja Krawczyka. Obaj panowie występowali w drugiej odsłonie show.

Aneta Zając odtwarza rolę Marysi Radosz w polsatowskim serialu Pierwsza miłość. Ma za sobą również kilka epizodów w innych produkcjach m.in. Pensjonacie pod Różą, Lokatorach czy Daleko od noszy. Anna Janocha znana jest natomiast z roli Julii w popularnym M jak miłość. Występowała również gościnnie w Na dobre i na złe i w Klanie. Trzecia edycja muzycznego show pojawi się na antenie Polsatu wiosną przyszłego roku. Nazwiska pozostałych uczestników programu nie są jeszcze znane.


Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk w serialu Pierwsza miłość.