Atak na prezydenta Gdańska. Tak wyglądało wydanie specjalne w Polsat News

MN 15/01/2019
Atak na prezydenta Gdańska. Tak wyglądało wydanie specjalne w Polsat News
 W niedzielę o 21:00 w Polsat News ruszyło wydanie specjalne poświęcone atakowi na Pawła Adamowicza, prezydenta Gdańska. Program specjalny trwał również w poniedziałek.

Pierwsze informacje o tragedii pojawiły się w Polsat News w niedzielę wieczorem. Najpierw o zdarzeniu informowano na pasku, a na 21:00 zapowiedziano wydanie specjalne.
O 21:00 widzów Polsat News powitała Joanna Dressler. W krótkim wejściu z newsroomu znalazły się pierwsze informacje o ataku na prezydenta Gdańska.
Około 21:10 rozpoczęło się specjalne wydanie programu „Prezydenci i premierzy”. Goście Jarosława Gugały na gorąco komentowali atak na Pawła Adamowicza.
Od 21:30 w Polsat News transmitowano konferencję Jurka Owsiaka, a następnie ciąg dalszy wydania specjalnego prowadziła Joanna Dressler.
Od 21:50 do 23:00 Polsat News nadawał wydłużone wydanie „Wydarzeń wieczornych”. Program prowadziła Joanna Wrześniewska-Sieger. Od 23:00 do północy pokazywano wydanie specjalne „Obrazu dnia”, którego gospodynią była Joanna Dressler.
Do informacji z Gdańska powrócono rano. Po specjalnym wydaniu „Nowego dnia”, które prowadziła Beata Cholewińska, ruszyło specjalne wydanie „W rytmie dnia”. Jego gospodyniami były Małgorzata Świtała i Daria Kwiecień. Gościem programu była m.in. Dorota Gawryluk.

Z Gdańska wydarzenia relacjonowali: Marcin Józefowicz, Piotr Mirowicz, Anna Gonia-Kuc, Martyna Sobecka i Bartosz Kwiatek.
Około 14:40 podano informację o śmierci Pawła Adamowicza. Transmitowano konferencję lekarza z gdańskiego szpitala.
Około 15:00 prowadzenie programu przejęła Marta Budzyńska. W studiu był też obecny Bogdan Rymanowski.
„Wydarzenia 15:50” w całości poświęcono Pawłowi Adamowiczowi. Program prowadził Przemysław Białkowski.
Przed 16:20 ruszyło specjalne wydanie „Godzin szczytu”. Program prowadzili wspólnie Anna Hałas-Michalska i Michał Giersz.
Około 18:30 program specjalny zaczął prowadzić Wojciech Szeląg, który wcześniej był gościem specjalnego wydania „Godzin szczytu”. Wojciech Szeląg pochodzi z Gdańska i znał prezydenta Pawła Adamowicza.
Po „Wydarzeniach”, których gospodarzem był Bogdan Rymanowski, nadano specjalne wydanie „Wydarzeń i opinii”. Program prowadził Piotr Witwicki.
O 20:15 ruszyło specjalne wydanie „Polityki na ostro”. Program prowadziła Agnieszka Gozdyra.
O ataku na Pawła Adamowicza mówiono także w specjalnym odcinku „Interwencji Extra”. Gospodarzem magazynu był Michał Stela.
O 21:50 ruszyło specjalne, wydłużone wydanie „Wydarzeń wieczornych”, które prowadziła Joanna Wrześniewska-Sieger.
Dzień zakończono specjalnym, dłuższym niż zwykle, wydaniem „Obrazu dnia”. Gospodarzem programu był Marek Piotr Wójcicki.


Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.