Maratony anime i filmy „Inazuma Eleven” w Święta w Polsat Games

W nachodzące Święta Bożego Narodzenia widzowie Polsat Games będą mogli zobaczyć filmy stworzone na podstawie serialu „Inazuma Eleven”, maratony anime oraz dokument „Atari: Game Over”.

25 grudnia o 15:00 Polsat Games pokaże „Inazuma Eleven The Ultimate Force Team Ogre Attacks!”, natomiast o 17:00 zostanie nadany film „Inazuma Eleven The Ultimate Bound, Griffon”. Obie produkcje to pełnometrażowe filmy na podstawie anime „Inazuma Eleven”.

Przez najbliższe dwa tygodnie, od poniedziałku do piątku od 07:00 do 14:00, na widzów Polsat Games czekają maratony anime, w których będzie emitowanych po pięć odcinków „Monster Hunters Stories: Ride On”, „One Piece” oraz „Dragon Ball Super”.

26 grudnia o 20:30 Polsat Games pokaże dokument „Atari: Game Over”, którego autorzy po 20 latach odkrywają zapomniane kartridże z grą, która była powodem największego kryzysu w branży. Mowa o „ET” stworzonej w 1982 roku przez firmę Atari, adaptacji filmu Stevena Spielberga. Niestety, gra ze względu na krótki czas produkcji, jaki jej poświęcono, okazała się porażką, a wszystkie egzemplarze zakopano na wysypisku śmieci w Nowym Meksyku.