Cyfrowy Polsat potwierdza HBO

Cyfrowy Polsat posiadający 2 miliony abonentów podpisał z HBO Polska umowę dotyczącą dołączenia kanałów HBO, HBO2 i HBO Comedy do oferty platformy. Od 1 stycznia 2008 r. będą one dostępne dla abonentów Cyfrowego Polsatu w ramach pakietu HBO, który będzie można dokupić do bazowego pakietu Familijnego za 25 zł albo do pakietu Relax Mix za 20 zł - głosi treść komunikatu prasowego platformy.

Cyfrowy Polsat posiadający 2 miliony abonentów podpisał z HBO Polska umowę dotyczącą dołączenia kanałów HBO, HBO2 i HBO Comedy do oferty platformy. Od 1 stycznia 2008 r. będą one dostępne dla abonentów Cyfrowego Polsatu w ramach pakietu HBO, który będzie można dokupić do bazowego pakietu Familijnego za 25 zł albo do pakietu Relax Mix za 20 zł – głosi treść komunikatu prasowego platformy.

Wszystkie trzy kanały HBO znajdą się też w nowym, najbogatszym dodatkowym pakiecie platformy – Super Film. Posiadając ten pakiet widz będzie miał dostęp do 14 kanałów filmowych o światowych markach.

Zróżnicowana oferta programowa HBO obejmuje najnowsze hollywoodzkie produkcje filmowe, kultowe i wielokrotnie nagradzane seriale (Rodzina Soprano, Rzym), kontrowersyjne dokumenty oraz wydarzenia specjalne. HBO gwarantuje co najmniej 45 premier w miesiącu. W paśmie prime time HBO, HBO2 i HBO Comedy emitują trzy pozycje programowe zróżnicowane pod względem gatunkowym i tematycznym.

– Wierzymy, że poszerzenie oferty filmowej naszej platformy o trzy kanały Premium telewizji HBO pozwoli nam na dalszy, dynamiczny rozwój bazy klientów, a co za tym idzie wzrost przychodów. Jestem przekonany, że abonenci Cyfrowego Polsatu w pełni docenią jakość i kunszt programów oferowanych przez tę telewizję – mówi Dominik Libicki, prezes Zarządu Cyfrowego Polsatu SA.


HBO od 1 stycznia w Cyfrowym Polsacie.

– Wprowadzenie HBO do oferty Cyfrowego Polsatu, największej w Polsce i jednej z największych w Europie platform cyfrowych to dla HBO kolejny przełomowy moment. Liczymy, że abonenci Cyfrowego Polsatu docenią wyjątkową ofertę HBO: najnowsze hollywoodzkie produkcje, kultowe seriale oraz głośne i kontrowersyjne dokumenty produkcji HBO – mówi Aleksander Kutela, prezes HBO Polska.

W najbliższym czasie w HBO będzie można obejrzeć takie filmy, jak: Kod Da Vinci, Superman Powrót, Posejdon, V jak Vendetta, Auta, a także nowe seriale: Californication z Davidem Duchovnym i Dynastia Tudorów z Jonathanem Rhys-Meyersem oraz Trawka i Lucky Louie w HBO Comedy. Czołowym programem rozrywkowym HBO Comedy jest Na stojaka! z największymi gwiazdami polskiej sceny kabaretowej i aktorskiej. Od roku abonenci HBO mogą oglądać znakomite i kontrowersyjne dokumenty (Dzieci z Dekretu, Obóz Jezusa, Psy na sprzedaż), w tym produkcje HBO Polska, takie jak Wojownik czy Istnienie w sobotnim paśmie Bez cenzury.

W ciągu ostatnich 12 miesięcy platforma wzbogaciła swoją ofertę o kilkanaście nowych kanałów, m.in. Disney Channel, E! Entertainment, FOX Life, TV 1000, Wedding TV, a od grudnia br. abonenci Cyfrowego Polsatu, jako jedyni spośród widzów wszystkich polskich platform, mogą oglądać cztery nowe kanały tematyczne znanej i cenionej marki BBC – BBC Knowledge, BBC Lifestyle, BBC Entertainment, CBeebies.