„Ja i mój pies: ostateczne wyzwanie” – nowy program w Polsat Viasat Nature

MN 19/12/2018
„Ja i mój pies: ostateczne wyzwanie” – nowy program w Polsat Viasat Nature
 W styczniu w Polsat Viasat Nature będzie można zobaczyć nowy program „Ja i mój pies: ostateczne wyzwanie” oraz premierowe dokumenty „Dzień z życia Ziemi” i „Tyranozaur: nowe spojrzenie”.

12 stycznia o 19:30 stacja rozpocznie emisję czteroodcinkowego programu „Ja i mój pies: ostateczne wyzwanie”. Gospodarzem zmagań jest Chris Packham. Ośmioro ludzi ze swoimi psami sprawdza, do czego są zdolni jako zespół. Zawody odbędą się w trudnym terenie – na obszarze Lake District w północno-zachodniej Anglii. Wśród konkurencji znajdą się zmagania na szczycie wysokich klifów i pływanie na otwartych wodach.

20 stycznia o 19:30 na antenie Polsat Viasat Nature zadebiutuje „Dzień z życia Ziemi”. Ten dwuczęściowy dokument pokazuje, jak bardzo zmienia się nasza planeta w ciągu zaledwie 24 godzin. Najnowsze zdobycze naukowe uzmysłowią widzom, jak Ziemia porusza się, oddycha, kurczy się i rośnie na naszych oczach. Opowiedzą o tym naukowcy, odkrywcy i zwykli ludzie.

13 stycznia o 19:30 w Polsat Viasat Nature będzie można zobaczyć dokument „Tyranozaur: nowe spojrzenie”. Autorzy filmu zabiorą widzów w podróż, która pomoże lepiej zrozumieć największego drapieżnika w historii Ziemi – tyranozaura. Wykorzystując przełomowe odkrycia paleontologiczne, najnowocześniejszą technologię i badania porównawcze ze współczesnymi zwierzętami, autorzy spróbują spojrzeć z innej perspektywy na tego niebezpiecznego dinozaura.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.