Telenowela „Paulina” w Czwórce

MN 18/12/2018
Telenowela „Paulina” w Czwórce
 17 stycznia telewizyjna Czwórka rozpocznie emisję meksykańskiej telenoweli „Paulina” z 1998 roku.

Serial opowiada historię Pauliny i Paoli – sióstr bliźniaczek, które w dzieciństwie zostały rozdzielone. Paola wychowała się w luksusie. Paulina musiała mieszkać w ubogiej chatce. Łączy je wygląd, ale mają zupełnie inne charaktery. Paola jest wyrachowana i zła, a Paulina – miła i skromna.

Po latach kobiety przypadkowo się spotykają. Paola zmusza Paulinę, aby ta na rok zastąpiła ją w roli żony i matki. W tym czasie Paola ma czas dla kochanka. Paulina wkracza do rodziny jako swoja siostra. Jest życzliwa i miła. Cała rodzina jest zachwycona „przemianą” Paoli. Carlos Daniel ponownie zakochuje się w swojej żonie. Nie wie jednak, że tak naprawdę jest to Paulina. Paola wraca do domu i demaskuje Paulinę. Kobieta trafia do więzienia za oszustwo.

W podwójną rolę sióstr wcieliła się Gabriela Spanic. W 1999 roku telenowelę „Paulina” pokazywała stacja TVN.

W Czwórce serial będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o 16:00, od 17 stycznia (po zakończeniu telenoweli „Maria z przedmieścia”).


Komentarze

  • Ela
    #41 Ela dnia 09-03-2019 12:30
    Gdzie można obejrzeć na internecie ten serial ponieważ od kiedy zmienili kanał i porę. Nie mam kiedy oglądać icon_redfaceicon_smile i szukam ale nie mogę nigdzie znaleźć pomocy ????

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.