„Tydzień pamięci Holokaustu” i „Świat tajemnic” w styczniu w Polsat Viasat History

MN 17/12/2018
„Tydzień pamięci Holokaustu” i „Świat tajemnic” w styczniu w Polsat Viasat History
 W styczniu w Polsat Viasat History będzie można zobaczyć film dokumentalny „Nad Pacyfikiem” oraz cykle: „Tydzień pamięci Holokaustu”, „Rzym: potęga imperium” i „Świat tajemnic”.

6 stycznia na antenie Polsat Viasat History zadebiutuje dokument „Nad Pacyfikiem”. W tym dwuczęściowym filmie dokumentalnym archeolog dr Jago Cooper bada północny zachód Stanów Zjednoczonych i Kanady, ukazując historie ludów, które żyły na tych terenach w przeszłości. Ludy te, mimo trudnych warunków życia i niesprzyjającego środowiska, stworzyły wyjątkowe, złożone społeczności, które zmieniły nasze spojrzenie na teorię rozwoju ludzkich cywilizacji. Premiera już w niedzielę, 6 stycznia o godz. 21:00.

Od poniedziałku, 21 stycznia o godz. 21:00 w Polsat Viasat History będzie można śledzić „Tydzień pamięci Holokaustu”. Kanał będzie wspomniał najmroczniejsze chwile II wojny światowej. Na antenie pojawi się seria programów ukazujących koszmar Holokaustu i rozmiar dramatu zagłady Żydów.

Od środy, 2 stycznia o godz. 23:00 w Polsat Viasat History będzie można oglądać cykl „Rzym: potęga imperium”. Kilka serii historycznych pozwoli widzom kanału spojrzeć na Cesarstwo Rzymskie z odmiennych punktów widzenia i jeszcze lepiej zrozumieć życie w tamtych czasach.

Od niedzieli, 6 stycznia o godz. 10:40 w w Polsat Viasat History będzie nadawany cykl „Świat tajemnic”. Dzięki serii dokumentów widzowie będą mogli odkryć mroczne zakątki przeszłości i poznać nierozwiązane zagadki kryminalne XX wieku: od II wojny światowej po zimną wojnę, od rodzin królewskich po tajne stowarzyszenia.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.