Kolędy, życzenia i Mikołaj w Superstacji

Superstacja przygotowała specjalną ofertę na Wigilię i Święta Bożego Narodzenia. W te szczególne dni widzowie kanału usłyszą najpiękniejsze polskie kolędy, spotkają się z prawdziwym Świętym Mikołajem oraz będą mogli \"na żywo\" złożyć życzenia swoim najbliższym.

Superstacja przygotowała specjalną ofertę na Wigilię i Święta Bożego Narodzenia. W te szczególne dni widzowie kanału usłyszą najpiękniejsze polskie kolędy, spotkają się z prawdziwym Świętym Mikołajem oraz będą mogli \”na żywo\” złożyć życzenia swoim najbliższym.

W Wigilię (od 17:00) Superstacja będzie emitować tradycyjne polskie kolędy, ale w niezwykły sposób. Włączając Superstację cała rodzina będzie mogła wspólnie kolędować – nawet nie znając słów, bo na ekranie pojawi się tekst. W paśmie wigilijnym nie zabraknie relacji z Finlandii – ojczyzny świętego Mikołaja.

Kanał planuje również emisję specjalnych wydań programów: Rezonans oraz Do Elizy, a w Finale Dnia (od 22:00) będzie można dzwonić i składać życzenia rodzinie oraz dzielić się swoimi świątecznymi wrażeniami.

Zobacz także:
Świąteczna Superstacja