Polsat pokaże 15. edycję Mikołajkowego Bloku Reklamowego

MN, foto: Instagram 20/11/2018
Polsat pokaże 15. edycję Mikołajkowego Bloku Reklamowego
 6 grudnia o 18:45 Polsat pokaże piętnastą edycję Mikołajkowego Bloku Reklamowego. Wpływy reklamowe, które zostaną obliczone na podstawie wyników oglądalności, tradycyjnie zostaną przekazane na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji Polsat.

Świętemu Mikołajowi, w którego wciela się Krzysztof Kowalewski, od lat pomagają dziennikarze „Wydarzeń”, Polsat News i Polsat Sport, a także gwiazdy Polsatu. W tym roku w spotach promujących akcję wystąpią: Dorota Gawryluk, Paulina Chylewska, Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Sienkiewicz, Magdalena Stużyńska-Brauer, Aneta Zając, Katarzyna Skrzynecka, Jarosław Gugała, Bogdan Rymanowski, Maciej Dowbor, Paweł Królikowski i Bartosz Kwiatek.

Od 21 listopada Telewizja Polsat oraz stacje z Grupy Polsat w specjalnie przygotowanych ogłoszeniach będą zapraszać widzów do oglądania Mikołajkowego Bloku Reklamowego. Dodatkowo zapowiedzi będą emitowane w telewizji internetowej IPLA oraz w radiu Muzo.fm. Kampania została zrealizowana przez Telewizję Polsat, reżyserami spotów byli Michał Konwicki i Jacek Siut, animacje przygotowało Studio Produkcyjne Orka, natomiast producentem był Krzysztof Hansz.Dotychczasowe czternaście edycji kampanii Mikołajkowego Bloku Reklamowego przyniosło wsparcie dla podopiecznych Fundacji Polsat w wysokości ponad 17 500 000 zł. Kwota ta w całości została przekazana na leczenie i rehabilitację dzieci.


Komentarze

  • Poland (MK)
    #1 Poland (MK) dnia 20-11-2018 20:26
    W sumie Polsatowski Św. Mikołaj ma śnieżynki na wyciągnięcie ręki - My3 icon_smile

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.