Ildar Gaynutdinov najlepszy w „World of Dance. Polska”

MN 17/11/2018
Ildar Gaynutdinov najlepszy w „World of Dance. Polska”
 Ildar Gaynutdinov wygrał pierwszą edycję programu „World of Dance. Polska”, który można było oglądać w Telewizji Polsat.

W nagrodę otrzymał 100 tys. dolarów. W finale wystąpili też: Atom Mini, Sara Silva i Mateusz Stawowy, East Side Crew, TSN oraz Beta & Kuchta.Polska edycja programu była pierwszą w Europie i drugą na świecie. Do rywalizacji w „World of Dance. Polska” stanęli profesjonaliści. W programie widzowie mogli zobaczyć niemal wszystkie taneczne style od klasycznego tańca towarzyskiego, przez hip hop, breakdance czy jazz, aż po streetdance i taniec współczesny. Niemal 60 uczestników, w tym m.in. z Holandii, Włoch, Węgier czy Rosji, rywalizowało ze sobą w trzech kategoriach: juniorów, dorosłych i formacji tanecznych. Tancerzy oceniali: Edyta Herbuś, Michał Malitowski i Rafał „Roofi” Kamiński. Prowadzącymi byli Olga Kalicka i Karol Niecikowski. Show produkowała firma Rochstar. Program emitowano w piątki o 20:05.
 

Komentarze

 • -
  #1 - dnia 17-11-2018 14:15
  Zakazać udziału Rosjanom w następnej edycji programu!!! Dolary z tego programu nie powinny być wykorzystywane do promocji dyktatora Putina!!!!
 • 3537
  #2 Liverpool802 dnia 17-11-2018 17:38
  A kto powiedział że bedzie druga edycja ? Skoro wygrał to znaczy że był najlepszy wszystko jedno czy jest Z Polski Rosji czy Białorusi nie mam nic na przeciw i co to za teza że wygrana idzie na promocje "Dyktatury Putina" nie rozumiem tego stwierdzenia
 • gabi
  #3 gabi dnia 18-11-2018 02:09
  On był po prostu najlepszy. Ma wszystko co jest potrzebne do tego zawodu - niesamowity talent, charyzmę plus super urodę i sylwetkę..

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.