„Debata Grzegorza Łaguny” nowym programem Superstacji

Superstacja wystartowała z programem „Debata Grzegorza Łaguny”. Od 11 listopada będzie on nadawany w każdą niedzielę – wynika z informacji portalu tvpolsat.info.

W programie prowadzący skupia się na moderowaniu dyskusji pomiędzy dwiema osobami o odmiennych, a niekiedy skrajnych poglądach. Wśród gości „Debaty Grzegorza Łaguny” pojawiają się politycy, publicyści i eksperci, a sam program charakteryzuje się ostrą, dynamiczną, ale i merytoryczną rozmową. Debata nawiązuje do politycznego lub społecznego tematu dnia, jednocześnie poruszając najważniejsze wydarzenia mijającego tygodnia.

Pierwszy odcinek „Debaty Grzegorza Łaguny” został wyemitowany 6 października. Wystąpili w nim Krzysztof Bosak z Ruchu Narodowego i Piotr Szumlewicz z OPZZ. W innych odcinkach pojawiły się m.in. rozmowy Adriana Stankowskiego z „Gazety Polskiej Codziennie” z Przemysławem Szubartowiczem z Wiadomo.co oraz Marcina Kierwińskiego z PO z Anną-Marią Żukowską z SLD.

Od 11 listopada „Debata Grzegorza Łaguny” będzie nadawana w każdą niedzielę o godzinie 12:45 (premiera) i 18:45 (powtórka). Wybrane fragmenty już wyemitowanych programów widzowie znajdą na kanale YouTube Superstacji, a całe debaty będą publikowane na stronie superstacja.tv.

https://twitter.com/GrzegorzLaguna/status/1059179059513569284

Grzegorz Łaguna to dziennikarz i prezenter telewizyjny. Na antenie Superstacji prowadzi programy „Raport”, „Bez Ograniczeń”, „Informacje Dnia” i „Finał Dnia”. Wcześniej był także gospodarzem „Rozmowy Dnia”. Prowadził wieczory wyborcze w Superstacji – podczas referendum ogólnokrajowego i wyborów parlamentarnych w 2015 roku. Jest stałym współpracownikiem Wirtualnej Polski i komentatorem Polskiego Radia 24.