CI Polsat pokaże „Zakręty wiary. Tydzień z sektami”

MN 28/10/2018
CI Polsat pokaże „Zakręty wiary. Tydzień z sektami”
 Od 18 do 24 listopada na antenie CI Polsat będzie można śledzić cykl „Zakręty wiary. Tydzień z sektami”. W jego ramach zostaną pokazane premierowe produkcje o sektach.

W niedzielę, 18 listopada o 21:00 będzie można zobaczyć „Sekty kontra medycyna”. W programie Tom Dumican przygląda się religijnej sekcie z Idaho znanej pod nazwą Wyznawcy Chrystusa, która praktykuje uzdrawianie wiarą i odrzuca wszelkie zdobycze medycyny. Doprowadziło to w ciągu kilkudziesięciu lat do niezliczonych zgonów, w tym setek chorych dzieci.

We wtorek, 20 listopada od 21:00 do 01:00 będzie można śledzić serial „Ekstremalna wiara”. W tej produkcji Elizabeth Vargas wraz z byłymi członkami kontrowersyjnych ugrupowań próbuje dojść do istoty tego, jak sekty oddziaływają na zdesperowanych ludzi, by tworzyć potężne i często destrukcyjne systemy wierzeń.

W sobotę, 24 listopada o 21:00 będzie można zobaczyć „Sekty na wyspach”. Jest to psychologiczne studium „prawdziwej zbrodni”, w której nadużywanie władzy zderza się niebezpiecznie z pragnieniem przynależności. Dzięki relacjom z pierwszej ręki dowiadujemy się, jak pozornie zwyczajni ludzie akceptują destrukcyjne systemy wierzeń, po czym uświadamiają sobie, że zagraża to ich życiu i że muszą uciekać.Komentarze

  • netsat
    #1 netsat dnia 30-10-2018 17:13
    Kiedy będzie w Netii CI Polsat ?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.