Super Polsat zmienia nazwę programu Katarzyny Montgomery. Premiera w grudniu

MN, foto: Polsat 24/10/2018
Super Polsat zmienia nazwę programu Katarzyny Montgomery. Premiera w grudniu
 W grudniu na antenie kanału Super Polsat zadebiutuje program „Małe wielkie marzenia”, który dotychczas funkcjonował w ramówce pod roboczym tytułem „Cztery kąty marzeń” – wynika z ustaleń portalu tvpolsat.info.

Pierwotnie planowano, że program będzie można oglądać od 22 września. Ostatecznie zdecydowano, że cykl – już pod nazwą „Małe wielkie marzenia” – widzowie będą mogli śledzić od grudnia. Zmianę tytułu i terminu emisji potwierdziliśmy w stacji.

W programie „Małe wielkie marzenia” zobaczymy remonty, które będą przeprowadzane dla osób z niepełnosprawnością. Twórcy cyklu podpowiedzą rozwiązania, które mogą przydać się każdemu – rodzinom, dzieciom, seniorom. Gospodynią programu będzie dziennikarka Katarzyna Montgomery, znana m.in. z „The Story of My Life. Historia naszego życia”.
 

Komentarze

 • Ania
  #1 Ania dnia 04-12-2018 13:33
  Super pomysł, naprawdę genialny! Tyle teraz w tv metamorfoz mieszkań, a tacy ludzie też potrzebują pomocy, na codzień zmagają się z tyloma trudnościami, o których my ludzie zdrowi nie mamy pojęcia! Szapoba!
 • Barbara
  #2 Barbara dnia 06-12-2018 19:05
  Tv Polsat naprawdę zasługuje na szacunek.Taki program jak ten powinien być sztandarowym w telewizji publicznej, zwłaszcza po głośnych protestach w Sejmie. Widać troska o słabszych w społeczeństwie nie każdemu ,kto mógłby to zmienić leży na sercu.
  Brawo POLSAT!
 • Miłosz
  #3 Miłosz dnia 04-02-2019 19:06
  Dlaczego jest tylko 5 odcinków ???

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.