„Otwarte okno” kanałów Polsat Sport Premium w Cyfrowym Polsacie

MN, foto: CP 23/10/2018
„Otwarte okno” kanałów Polsat Sport Premium w Cyfrowym Polsacie
 We wtorek, 23 października w ramach „otwartego okna” abonenci Cyfrowego Polsatu − niezależnie od posiadanego pakietu telewizji satelitarnej − będą mogli obejrzeć 8 rozgrywanych tego dnia meczów Ligi Mistrzów UEFA bez dodatkowych opłat.

Wszystkie spotkania dostępne będą na żywo na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 oraz w 4 serwisach telewizyjnych premium PPV (pozycje nr 333 – 338).

O godzinie 18:55 zagrają:
AEK Ateny – Bayern Monachium,
Young Boys Berno – Valencia CF.

O 21:00 rozpocznie się spotkanie Manchester United – Juventus Turyn. Ponadto o tej samej porze zagrają:
Ajax Amsterdam – SL Benfica Lizbona,
Szachtar Donieck – Manchester City,
TSG 1899 Hoffenheim – Olympique Lyon,
Real Madryt – Viktoria Pilzno,
AS Roma – CSKA Moskwa.

Ligę Mistrzów UEFA w Cyfrowym Polsacie można mieć w ofertach z pakietem Polsat Sport Premium już od 50 zł, a kanały i serwisy dostępne są także na urządzeniach mobilnych w serwisie Cyfrowy Polsat GO.
        

Komentarze

  • Krzysztof
    #11 Krzysztof dnia 23-10-2018 20:27
    Dlaczego kanaly nie saxdostepne dla stalych klientow tylko dla nowych. Rozumiem chec zarobku rynek. Ale jesli ktoa podpisal umowe np pol toku temu to chyba tex40 zl dodatkowo to nie fer.
  • Pienta
    #12 Pienta dnia 23-10-2018 20:53
    Super w końcu pomyśleli
  • Jarosław
    #13 Jarosław dnia 23-10-2018 21:17
    Jeden mecz wtorkowy mogliby pokazywać przynajmniej dla swoich abonentów, albo w ogólnym Polsacie.
    Oglądalność dzięki temu urosła by znacząco a co za tym idzie , dużo większe wpływy !
  • A1289
    #14 A1289 dnia 23-10-2018 21:45
    A ja chciałem dokupić Polsat Sport Premium do posiadanego pakietu (płacę 80 PLN), a super sprzedawca jak sam siebie określił odmówił mi zakupu, powiedział że muszę podpisać nową umowę i że będę miał taniej, a ja chciałem mieć drożej, chciałem płacić dodatkowo ale POLSAT niechciał przyjąć pieniędzy. FAJNI SĄ. BRAWO POLSAT. I TAK NIC U NICH NIE KUPIŁEM BO ODMÓWILI SPRZEDAŻY - ŻENADA
  • Kibic
    #15 Kibic dnia 23-10-2018 23:00
    Lepiej mieć NC+ mam jeden pakiet za 80 zł i Polsat sport premium bez opłat
  • KUKU
    #16 KUKU dnia 24-10-2018 01:54
    POLSAT to twór komercyjny mający za nic swych klientów. Powyzsza "promocja" tylko tego dowodzi, bo to tak jakby rzucic zgnilym jedzeniem w glodnych. Jesli komus naprawde zalezy na LM sa serwisy internetowe calkowicie legalne gdzie oplate mozna dokonac za wybrany mecz (7.50) i ogladac w jakosci HD. Jedyna roznica iz nie ma PL komentarza co uwazam za Plus.
  • Nemezis
    #17 Nemezis dnia 24-10-2018 02:33
    Dokupilem eleven place 100zł za ten caly cp a ligi mistrzow we wtorek i tak nie oglądne dramat,tylko dodaja kolejne programy i plać!!!W dupie to mam skończy mi się umowa i rezygnuję.
  • Ali
    #18 Ali dnia 24-10-2018 10:12
    Odnowiłem umowę od roku płacę 110 zł i mam elewen i Ligi Mistrzów też nie oglądam .Żenada. kończy się umowa i adios POLSAT
  • Doypa