„Wysokie C Extra” w Polsat News

MN 19/10/2018
„Wysokie C Extra” w Polsat News
 21 października Polsat News pokaże „Wysokie C Extra”. Będzie to specjalne wydanie programu „Wysokie C”, który w poprzednich sezonach można było oglądać w Polsat News i Polsat News 2.

W ramach programu „Wysokie C Extra” będzie można zobaczyć reportaż Małgorzaty Ziętkiewicz pt. „Jan Paweł II. Papież, który zmienił oblicze... świata”. W tym roku obchodzimy 40. rocznicę wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową. Z tej okazji Małgorzata Ziętkiewicz opowie o fenomenie papieża Polaka.

– Przybył z dalekiego kraju. Z jego rad korzystali Święci Jan XXIII i Paweł VI. Na dwa lata przed konklawe „The New York Times” typował go na tron Piotrowy. „To on, a nie ja, powinien być papieżem”– mówił Jan Paweł I. Kiedy Jan Paweł II wchodził za Spiżową Bramę, do przyjaciół powiedział: „trzymajcie się” – można usłyszeć w zwiastunie reportażu.

„Wysokie C Extra” – „Jan Paweł II. Papież, który zmienił oblicze... świata”: w niedzielę o 17:30 w Polsat News.„Wysokie C” był to autorski magazyn Małgorzaty Ziętkiewicz, która zapraszała widzów do świata malarstwa, rzeźby, performance, sztuk teatralnych i opery. Program był pokazywany premierowo od czerwca 2014 roku do czerwca 2018 roku.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.